Ahmet Şerif İzgören Videoları

1
5765

ahmet-serif-izgorenAhmet Şerif İzgören ismini çoğu kişi bilmiyordur ama çoğu kişi de görmüştür.

Ahmet Şerif İzgören 1965 yılında İzmir’de doğdu. 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesi’ni, 1987’de Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil bilimi Bölümü’nü bitirdi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi’ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa’nın ilk kültür merkezini açtı. Türkiye’nin tek çeviri dergisini çıkarttı.

On altı tiyatro, müzik, resim kulübünün fahri başkanlığını yaptı. 1995 yılında özel sektöre transfer oldu; iki ayrı firmada genel müdürlük yaptı. 1996 yılında AIESEC Yüksek Danışmanlar Konseyi Üyesi olarak hizmette bulundu.

Ahmet Şerif İzgören Seminerleri Video İzle

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek Full

Ahmet Şerif İzgören – Final Sorusu

Ahmet Şerif İzgören – Mücadele Ruhu

Ahmet Şerif İzgören / İsimsiz Kahramanlar

Ahmet Şerif İzgören – Düşünceler

Türkiye’de İyi Öğretmen Olmak Ahmet Şerif İzgören

http://www.youtube.com/watch?v=Go0odlIoHrE

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikYalancıların Beden Dili
Sonraki İçerikAyetlerdeki 40 mutluluk formülü
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • Caner

    keşke daha fazla videosunu izleme imkanımız olsa