Anne Babaların Saçları Neden Beyazlar

0
118

Büyük şirketlerden birinin patronu, bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendislerinden birinin evine telefon etmesi gerekir. Adamın evine telefon eder ve karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi “Alo” der. Patron sorar “Baban evde mi?”Çocuk fısıldayarak cevap verir “Evet”Patron sorar “Onunla konuşabilirmiyim?

“Çocuk fısıldayarak cevap verir “Hayır”Patron şaşırarak “Peki annen evde mi?”Çocuk fısıldayarak “Evet”Patron , “Peki onunla konuşabilirmiyim?”Çocuk yine fısıldayarak “Hayır”Patron çocuğun cevapları karşısında şaşırır ve en iyisinin bir büyükle konuşmak olacağını düşünerek sorar, “Orada başka kimse var mı?””Evet” der çocuk fısıldayarak , “Bir polis memuru var”Mühendislerinden birinin evinde polisin ne işi olduğuna anlam veremeyen adam sorar “Memur beyle konuşabilir miyim?””Hayır” der ufaklık, “Şu anda meşgul”İyice meraklanan patron: “Neyle meşgul?”Çocuk fısıldayarak cevaplar: ” Annemle babamla ve itfaiyeci amcalarla konuşuyor”Meraklanan ve endişelenen patron , telefondan gittikçe artan bir gürültü duyar “Bu ses de ne? Diye sorar.

“Bir helikopter” der çocuk, hala fısıldayarak.Panikleyen patron: “Neler oluyor orada” diye sorarÇocuk hala fısıldayarak: “Arama kurtarma timi geldi”Patron endişeli ve neler olduğunu bilmemenin kızgınlığı içinde: “İyide neyi arıyorlar”Küçük çocuk hala fısıldayarak ve kıkırdayarak cevap verir “Beniiiii”

PAYLAŞ
Önceki İçerikBu Bir Psikolojik Test
Sonraki İçerikKırmızı Başlıklı Kızı Kurttan Dinleyin..!!
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir