Bazı Tesadüfler İnsanın Zihninde Soru İşareti Oluşturur

0
753

Bazı olaylar vardır ki insana bu tesadüf olamaz dedirtir. İşte ülkemizde tesadüf olarak isimlendirilen ilginç olaylar.

Adnan Kahveci- Eski Maliye Bakanı. Dedi ki;

“Bizim bağımsız olmamız için Amerika ve IMF´den kurtulmamız lazım..” 2gün sonra trafik kazasında öldü..!

*-*-*
Bedri İnce Tahtacı- Saadet partisi Gaziantep milletvekili,

Dedi ki;”Amerika en büyük engeldir bir ülkede; A.B.D istediğini Başbakan yapar,istediğini Cumhurbaşkanı “5 gün sonra Antep´e giderken trafik kazasında öldü..!

*-*-*
Turgut Özal-Cumhurbaşkanı. Dedi ki;

“Musul ve Kerkük bizimdir. Bunu dünya biliyor, Alacağız”10 gün sonra öldü..!

*-*-*
Eşref BİTLİS- Jandarma Genel Komutanı. Dedi ki;

“Amerika´nın İncirlik´ten kalkan uçakları PKK´ya yardım dağıtıyor” 4gün sonra eksi -60 dereceye kadar dayanıklı olan TSK.lerine ait uçak ile Siirt’e giderken kaza geçirerek uçağı daha kalkar iken Ankara Yenimahalle posta işleme merkezinin üzerine düştü ve öldü..! Kaza nedeni uçak motorlarının buzlanması! Oysa Siirt´te o esnada hava soğukluğu -11 idi. Ank.’da ise -5 idi.

*-*-*
Recep YAZICIOĞLU- Denizli Valisi.

Denizli´de kanun çıkardı;”Artık bundan sonra cafe ve benzeri yerlerde İngilizce isim kullanılmayacak, yani cafe değil kahve yazılacak” dedi vee..1 hafta sonra Ankara´ya giderken trafik kazasında öldü..!

*-*-*

Eski Erzincan Valisi Recep Yazıcıoğlu nasıl öldü??
*-*-*
Bahtiyar AYDIN-Diyarbakır J.Bölge Komutanı;

“Bu dış mihrakların büyük bir oyunu, sakın inanmayın , kanmayın kardeşi kardeşe vurduruyorlar,

Lice´si ile Hani´si ile Eruh´u ve Edirne´si Muş´u ile aynı ırkın evlatlarıyız,bu ülke kolay kazanılmadı Çanakkalede dedelerimiz omuz omuza can vererek kazandılar bizde laiki ile muhafaza edeceğiz ve bu PKK bitecek bu ABD oyunu son bulacak” dedi ve…..10 gün sonra Diyarbakır Lice´de ilk okul çocuklarına önlük,bot,ayakkabı,ve kırtasiye malzemesi dağıtır iken keskin nişancı silahı ile sırtından çocukların gözü önünde vurularak öldü.

*-*-*
TBMM- 1 Mart tezkeresine red oyu verdi.

3 gün sonra İstanbul’un göbeğinde bombalar patladı. Kaç kişi öldü..!?

HEPSİ Mİ ECELİ İLE ÖLDÜ?????

[pull_quote_center]

“Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”

M.Kemal ATATÜRK

[/pull_quote_center]

VIA zeynep ateş
KAYNAK ik uzmanı
PAYLAŞ
Önceki İçerikErkek Ergenlerin En Meşhur Tripleri
Sonraki İçerikBebeğiniz Doğmadan Önce Zekasına Katkı Sağlayın
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir