Beyin kitabı listelere “baştan” girdi!

0
110

Mümin Sekman’ın 3 yıl aradan sonra çıkan yeni kitabı Her Şey Beyinde Başlar Türkiye’nin en büyük kitap satış zinciri olan D&R mağazalarının çok satanlar listesine 4 numaradan giriş yaptı!

“Bu kitap Türkiye’nin aklını başına getirecek!” cümlesiyle sunulan kitap, okurların gösterdiği ilgiyle listeye baştan girmiş oldu.

Kitap ile ilgili ayrıntılar için, Mümin Sekman okurları için açılan blogu takip edebilirsiniz.

Okurların bloguna ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın:

Kaynak : muminsekmanfan.com/tr/

Her Şey Beyinde Başlar / Mümin Sekman

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikErgenlik Dönemi ve Özellikleri
Sonraki İçerikBaşarı Deyince Ne Anlıyorsunuz?
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir