Bilin Bakalım: BALIĞI KİM BESLİYOR?

5
194

Kurallar:
1. 5 farklı renkte 5 ev var.2. Her evde 5 farklı ülkeden birer kişi oturuyor.3. Bu evlerde yasayan kişiler farklı marka içki içiyor, farklı marka sigara içiyor ve farklı cins hayvan besliyor.4. Sigara, içki ve hayvanların hiçbiri ayni cins değil.
Verilen Bilgiler:
1.İngiliz kırmızı evde yasıyor.2.İsveçli kopek besliyor.3.Danimarkalı cay içiyor.4.Beyaz evin solunda yeşil ev var.5.Yeşil evin sahibi kahve içiyor.6.Kus besleyen kişi “Pall Mall” marka sigara içiyor.7.SarI evin sahibi “Dunhill” marka sigara içiyor.8.Tam merkezdeki evde yasayan kişi sut içiyor.9.Norveçli ilk evde oturuyor.10.Kedi besleyen kişinin evinin yanındaki evde oturan kişi “Blend” marka sigara içiyor.11.”Dunhill” marka sigara içen kişinin evinin yanındaki evde oturan kişi at besliyor.12.”Blue Master” marka sigara içen kişi ayni zamanda bira içiyor.13.Alman “Prince” marka sigara içiyor.14.Mavi evin yanındaki evde oturan kişi Norveçli.15.Su içen kişinin komsusu “Blend” marka sigara içiyor.
Soru: BALIĞI KİM BESLİYOR?

PAYLAŞ
Önceki İçerikKumarbazlar
Sonraki İçerikSiz de bir dahi yetiştirebilirsiniz!
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • handan şahin

    isveçli

    • Rüzgar Şahin

      Alman balık besliyor.