Bilinçaltı Mesaj Programı

3

Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz.

Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız.

‘Sakla’ düğmesi programı sağ alt köşeye atacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine çift tıklamanız halinde ana ekran direkt karşınıza çıkacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine sağ tek tıklama ile diğer seçeneklere ulaşabilirsiniz.

DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

PROGRAMLAR VE MESAJLAR

Ekranın sol tarafında bilinçaltınıza göndermek istediğiniz mesajların oluşturduğu mesaj programlarını göreceksiniz; mesela ‘Öz Güven’ bunlardan en çok kullanılanıdır. Sağ tarafta ise bu programcığa ait mesajlar bulunmaktadır.

Çalıştırmak istediğiniz programları sol tarafındaki kutuları tıklayarak seçiniz. Yine aynı şekilde seçtiğiniz programa ait mesajlar içerisinden bilinçaltınıza göndermek istediklerinizi de solundaki kutuya tıklayarak seçebilirsiniz.

Eğer yeni bir program oluşturmak isterseniz önce ismini sol taraftaki metin alanına yazın ve “Yeni program ekle” düğmesine basın. Oluşturulan program soldaki sütunun en altında olacaktır. Sağ taraftaki sütun ise boş olarak karşınıza gelecektir. Sağdaki metin alanına yeni mesajınızı yazıp “Yeni mesaj ekle” düğmesine basın.

Oluşturduğunuz yeni program ve buna ait mesajlar otomatik olarak kaydedilecektir.

AYARLAR

Mesajların ekranda görüntülenme süresini ve görüntülenen iki mesaj arasındaki süreyi ayarlayabilirsiniz. Kendiniz için en uygun zaman ayarlarını deneyerekbulabilirsiniz.

Mesajın ekranda görüntülenme süresini uzun tutmamalısınız. Önemli olan ekrandaki mesajı gözlerinizle takip etmeniz değildir. Mesajları takip etmek ve okumaya çalışmak başağrısı yaratacak ve sizi esas amacınızdan uzaklaştıracaktır. Unutmayın ki mesajların hedefi gözleriniz değil bilinçaltınızdır. Siz mesajları okuyamadığınızı sansanız bile beyniniz o mesajları kapacaktır.

İlgini Çekebilir:   Başarılı olmak için gerekenler neler ?

Mesajların ekranda görüntülenme süresini 20 milisaniyeden daha az olmaması tavsiye edilmektedir. Üst limit ise tamamen size bağlıdır.

Her iki mesaj arasındaki  zaman aralığını ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız bu süreyi 2 saniyeye kadar indirebilirsiniz.

Mesajın ekranda görüntülenme yeri de tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız ekranın ortası veya herhangi bir yeri arasında fark olmayacaktır.

YARDIM

Program içerisindeki yardım sayfasıdır.

www.kendinyap.gen.tr

Sizi buraya getiren sayfadır.

DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

VİSTA UYUMLULUĞU

Vista kullanıcıları programı XP uyumluluk modunda kullanmalıdır.

HASH

İyi günler…..

Not: Program için virüs kontrolü yapılmıştır. Ancak indireceğiniz programları virüs kontrolünden geçirmeniz tavsiye edilir. Oluşacak sorunlardan kisiselbasari.com sitesi sorumlu değildir.

Kaynak: Kendinyap