Bir Dahiyi Vazgeçirmek Çok Kolaydır

0
3220

Bir dahinin, sanatçının, düşünürün, bilim adamının yetiştirilmesinde anne ve baba tutumları çok önemlidir. Onların bir davranışı çocukların hayatını olumlu yada olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Aşağıdaki çizgi romanda bu düşünceden yola çıkarak bu düşünceyi çok güzel somutlaştırıyor ve daha iyi anlamamızı sağlıyor.

3ecadbc0c7fd554124b8e918b998f5b2

PARÇALI GALERİ OLARAK İZLEYİN

 

KAYNAKfresher
PAYLAŞ
Önceki İçerikTÜYAP Kitap Fuarından Hangi Kitaplar Alınmalıdır
Sonraki İçerikBeynin Akıl Almaz 9 Sırrı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir