CIA’nin  Bilinmeyen Parapsikolojik Deneyleri ve Zihin Kontrolü

Yıl 1953, soğuk bir şükran günü saat gece yarısı 02:00 . 7. caddedeki Stepler Oteli. Bir adam otelin 13. Katından ölüme atlıyor.

Olay yerine ilk ulaşan otelin gece müdürü Armand Pastore o anı şöyle anlatıyor:Koşarak dışarı çıktım yerde yatan admı gördüm. Hayatta olmasını beklemiyordum ancak sanki adam bana bir şeyler söylemeye çalışıyordu. Gözleri faltaşı gibi açılmıştı ve anlamlı gözlerle bana bakıyordu. Adamla konuşarak bana anlatmaya çalıştığı şeyi anlamaya çalışıyordum.
Bu bir intihar olayı mıydı yoksa gizemli bir planın parçası mıydı ?

PAYLAŞ
Önceki İçerikBaşarılı İnsanların Hayatını Anlamlı Kılan Hobileri
Sonraki İçerik18 Yaşına Kadar Kazanılması Gereken Beceriler
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir