Çılgın Çocukların Buluşları Hayat Buldu

0
2746

Çocukların yaratıcılıklarını somut hale getiren çok güzel bir çalışma yapıldı.

İngiliz tasarımcı ve mucit Dominic Wilcox, İngiltere genelinde 450 çocuktan buluş fikirlerinin çizilmiş halini istedi. Daha sonra gönderilen 600 civarında buluş çiziminden 60 fikri seçti. Sonra bu fikirleri hayata geçirmek için yerel üreticilerle iletişime geçti. Bu fikirler hayat buldu.

Çocuklar daha sonra çağrılarak fikirlerini sunmaları sağlandı. ONLAR ÇOCUK MUCİTLER OLDU. Karşımıza oldukça güzel fikirler çıktı.

1. Telefon Arkadaş

KAYNAKboredpanda
PAYLAŞ
Önceki İçerikHayat Umutsuzluğa Kapılacak Kadar Uzun Değil
Sonraki İçerikDaha Hızlı Okumak İsteyenlere Öneriler
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir