Cinsel güç arttırıcı takviyeler

0

Cinsel güç arttırıcı takviyeler Cinsel Yaşam Psikoloji  performans cinsellik beslenme   Bu gün, yaşadığımız kentlerdeki stresli yaşam ve kötü beslenmeye bağlı olarak cinsel performans kayıpları ve isteksizlik başlıca problemler haline gelmiştir. Cinsellik, yemek yemek, idrar yapmak, uyumak kadar doğal bir ihtiyaçtır. Dişi ve erkek enerjisinin bir araya gelmesi , sağlıklı bir şekilde birleşmesi, birbirini tamamlaması, kişisel ve ruhsal gelişimimiz için gereklidir. Cinselliği sadece mekanik ve ihtiyaç birlikteliği olarak görmemek lazımdır.

Vücudumuzda bulunan cinsel organların sağlıklı ve düzenli çalışmasının, genel ve ruh sağlığı üzerine çok önemli etkileri mevcuttur. Erkeklerde ve kadınlarda, cinsel yetersizliğin nedenleri ve tedavisi farklı olabilir. Her iki cinste de, cinsel isteksizliğin altında psikolojik nedenler yatıyor olabilir. Bir çok insan, çekingenlik yüzünden cinsel yetersizliğini dile getirmek istemez, bunu kendi içinde saklar ve baskılar. Bu baskılama, ileride birçok ruhsal ve bedensel rahatsızlığa zemin hazırlayacaktır. Şu unutulmamalıdır, sorunlardan kurtulmak için kaçmak değil, yüzleşmek gerekmektedir. Cinsel rahatsızlıklarda kullanılacak bitkisel tedaviler, kırmızı ve Kore Ginseng çok etkilidir. Ama zihinsel strese bağlı olan cinsel performans düşüklüğünde Sibirya Ginseng’i kullanılmalıdır. Arı poleni, Tongat Ali bitkisi, Yohimbin bitkisi yardımcı baharatlardır. Zencefil, kakule, kişniş, safran, keçiboynuzu bilinen destekleyici baharatlardır. Beslenmede özellikle sadeyağ, incir, fındık, badem, ceviz, hint fıstığı, tropikal meyveler, Antep fıstığı, bal, kuru meyveler, doğal şekerler, tavuk suyu, kırmızı pul biber, peynir, pekmez, tahin, kırmızıbiber ve sarımsak etkilidir. Çoğu kişi, aşırı yağlı gıdalar ile kırmızı etin bu konuda faydasının çok olduğunu düşünür. Oysa kırmızı et, ağır yağlı gıdalar, çok şekerli gıdalar uzun vadede damar tıkanıklığına ve birçok kronik hastalığa neden olabilirler.

Aslında cinsel hayatınızı sağlıklı yaşamak istiyorsanız, güneş ışığı, uyku ve temiz hava, oksijen ve düzenli spor yapılmalıdır. Hem erkekte hem de kadında, dinlenmiş bir bedende cinsel dürtüler daha iyi olmaktadır. Güneş ışığı ise anti-depresandır. Hormonları harekete geçirdiğinden cinsel istekte artış yaratır.

İlgini Çekebilir:   Başarılı CEO’yu yüzünden tanı, ona göre yatırım yap