Çocuklar eve un bombası atmış gibi – VİDEO

0
114

Siz banyoda onların elbiselerini çamaşır makinesine atarken, çocuklarınızın evi 5 kiloluk bir un torbası ile baştan aşağı beyaza boyadığını görseniz nasıl bir tepkiniz olurdu? Herhalde elinize makineyi alıp onları videoya çekmeyi düşünmek en son işiniz olurdu!

Fakat sosyal paşlaşım sitelerinin en çok ilgi gören son videoları arasında yer alan ekteki videoda annenin ilk aklına gelen makineyi kapıp çocukları görüntülemek olmuş!

Haber7.com sitesinin edinebildiği bilgilere göre videoda 1 ve 3 yaşlarında olduğu belirtilen iki erkek çocuk, anneleri banyoda iken 5 kiloluk un  torbası ile evi baştan ayağa boyamış görünüyor.  Kelimenin tam anlamı ile odada bir un bombası patlmamış gibi görünüyor!

Ne karmaşa!

Peki bu video gerçek mi yoksa bir senaryo mu? Videoyu yayınlayan Youtube yetkilileri anneyi samimi bulduğunu söylüyor. Yahoo sitesi ise konuyu tartışmaya açıyor.

Biz siz de bu tartışmadan mahrum kalmayın istedik.

İşte o video:

http://youtu.be/Wm-anYaMrXM

Kaynak: (Haber 7)

PAYLAŞ
Önceki İçerikMükemmel Kadın İmajı Sağlığı Bozuyor
Sonraki İçerikÇocuğum ders çalışmak istemiyor!
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir