Cristiano Ronaldo’nun Hayatından Çok Etkileyici Kesit

1
1256

Cristiano RonaldoRonaldo anlatıyor:

“Başarılarım için arkadaşım Albert Fantrau’ya teşekkür etmeliyim. Beraber 18 Yaş Altı Şampiyonası’nda oynadık. Bizi izlemeye gelen Sporting Lisbon menajeri kim daha fazla gol atarsa takıma onu alacağını söylemişti.

Maçı 3-0 kazandık. Ben ilk golü attım, Albert ise ikinci golü attı. Üçüncü golde ise ben dahil herkesi etkileyen bir olay yaşandı. Albert, kaleciyi geçmişti ve ben de yanında koşuyordum. Albert’in tek yapması gereken topu boş kaleye göndermekti ama o topu bana pas attı. Maçtan sonra neden yaptığını sorduğumda ise ”Sen benden daha iyisin” demişti.”

Gazeteciler Albert Fantrau’ya hikayenin gerçek olup olmadığını sorduğunda Albert, ”Evet hikaye gerçek. Ronaldo o maçtan sonra Sporting altyapısına girdi, ben ise futbolu bıraktım ve şu an işsizim” cevabını verdi. Gazetecilerin ”İşsiz biri olarak bu kadar büyük bir evi, böyle güzel bir arabayı ve ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak parayı nereden buldun?” sorusuna Albert Fantrau’nun verdiği cevap ise her şeyi açıklıyordu.

”Bunların hepsi Cristiano Ronaldo’dan.”

OKUDUYSAN ve BEĞENDİYSEN ,BAŞKALARI DA OKUSUN DİYE PAYLAŞIRMISIN?

PAYLAŞ
Önceki İçerikAvucunuzdaki Kelebek Kitap Özeti ve Alıntıları
Sonraki İçerikBelgesel: İnsan Beyni
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • gul eliyeva

    elbettdeki o,c.ronaldodu