Bazı bilim adamları ve filozoflar bazılarına göre dünyayı aldattı. İşte dünyaya yalan söylediği iddia edilen bilim adamı ve filozoflar. Karar sizin..

Kimi filozof, kimi toplum lideriydi. Hepsinin ortak özellikleri toplumu peşlerinden sürüklemeleriydi; çünkü insanlar onlara hayranlık duyuyorlardı. Fakat yıllar sonra taraftarlarının çok azaldığı, hatta kalmadığı görüldü. Kısaca dünyayı aldattıkları anlaşıldı. Bu insanları hangi şartlar öne çıkarmıştı; fikirlerinin oluştuğu ortam nasıldı? Yazımızda bu insanların önde gelenlerinin hayatını incelemiş olan değerli psikiyatrist (ruh hekimi) ve yazar Doç. Dr. Sefa SAYGILI’nın çalışmalarını bulacaksınız.

[quote_box_center]Diğer sayfaları aşağıdaki sıra numaralarından ileri yaparak okuyabilirsiniz.[/quote_box_center]

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
VIADerleyen Mehmet YANIK
KAYNAKGenç Beyin Dergisi
PAYLAŞ
Önceki İçerikİnsan Bedeni ve Beyniyle İlgili İlginç Bilgiler
Sonraki İçerikBelkide Siz De Bir Dahisiniz, Neden Olmasın..
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • Hasan Safer

    İddia edilen diyorsunuz ama daha işin en başından Freud’a yargısız infaz yapıyorsunuz. Bu sizce de şaşırtıcı değil mi. Yaptıklarını çene kanseriyle ödemiş filan. Afedersiniz ama ne oluyorsunuz siz. Bence çok oluyorsunuz.