Erkekleri Soğutma Yolları

2


Yalnızlık Allah’a has bir durumdur. Şayet tek başınıza bir ömür gelebileceğinizi zannediyorsanız yazılırsınız. Şu veya bu şekilde, bugün olmadı ama, yarın hayatınıza birileri mutlaka girecektir. Hem ne demiş büyüklerimiz? Her kör satıcının vardır lir şaşı alıcısı. Buraya kadar tamam la önemli olan birilerinin hayatınıza  girmeleri değil, sizi bulan ya da sizin bulunduğunuz, istediğiniz kişi her kimse onun hayatınızda kalmasıdır.

Bugüne dek sanırım hep erkeklerle nasıl elimizde tutarız, ne yapıp da kaçırmayız gibi konulara kafa patlatıp durdunuz. Dilerseniz değişik bir yol deneyelim ve onları bizden kaçıran şeyler nelermiş bakarak konuyu bu kez de farklı bir göz ile değerlendirelim.

Bolca Konuşun Her şeye Karışın hatta İtiraz Edin

Beraber olduğunuzda hele de romantik anlarda sakın susmayın, sükut ikrardan gelir, dememişler mi? yani konuşmazsan kabul etmiş sayılırsın. O halde siz durmayın, önünüze len hangi konu varsa yüksek fikirlerinizi beyan edin, susmayın, devamlı az halinde olun. O ak derse siz hiç düşünmeden, ‘hayır canım sen bilmiyorsun ama, o karadır’   deyin ki bir an evvel kendine gelsin. Neticede sizin istediğiniz onu kaçırmak değil mi? Diliniz ne kadar keskinse, kişinin kaçış hızı da o denli yüksek olacaktır.

Özgüvenini Yok Edin

Bunun en iyi yollarından biride aldığı maaşı başkalarınınki ile kıyaslamaktır. Unutmadan söyleyeyim diğer arkadaşlarınızın sevgililerini överek göklere çıkartmak da bir diğer etkin yoldur. Hele ki bunu rutine bağlayıp sıkça yaparsanız morali daha çabuk bozulur, ilişkinizden herhangi bir gelecek beklememek konusunda hemen karar almasına daha çok yardımcı olur.

Annesi Hakkında Devamlı Olumsuz Eleştiriler Yapın

Genel olarak bir erkeğin en hassas damarı hep ve daima kalbinde olacak, hayatında ilk tanıdığı dişi olan annesidir. Onun her hareketini kayıtsız şartsız doğru bulur ya da kıyamadığından toz konduramaz. Aldırmayın. Onu kendinizden uzaklaştırmak istiyorsanız annesi hakkında yapacağınız eleştiriler bu konuda yüzde yüz başarılı olmanızı sağlayacaktır.

İlgini Çekebilir:   Kalp Atışı Kişiliği Gösteriyor

Yeril Yersiz Kıskançlık Krizleri Çıkartın

Birisi ile telefonda mı konuştu, ya da ne bileyim bir dişiye mesaj ya da mail mi attı? Sakın bunu yutmayın, üzerine gidin, haddini bildirin ki nefes bile alamasın. Tüm bunları yaparken de telefonunuzu saklamayı, facebook ve mail şifrelerinizi vermemeyi düstur edinin. Neticede sizin kurallannız var, ama onun bu tür şeylere hakkı yok.

Özgüvenini Yok Edin

Bunun en iyi yollarından biride aldığı maaşı başkalarınınki ile kıyaslamaktır. Unutmadan söyleyeyim diğer arkadaşlarınızın sevgililerini överek göklere çıkartmak da bir diğer etkin yoldur. Hele ki bunu rutine bağlayıp sıkça yaparsanız morali daha çabuk bozulur, ilişkinizden herhangi bir gelecek beklememek konusunda hemen karar almasına daha çok yardımcı olur.

Telefonlarını Karıştırın, Maillerine Bakın

Erkeğin bir an dahi nefes alması günahtır. Siz de buna fırsat vermeden bulduğunuz her boşlukta (mesela adam tuvalete gittiğinde falan) hemen bıraktığı yerden telefonunu alıp karıştırın. Kimleri aramış, ne yapmış bilmenizde fayda var. Gözlem süresini uzatın ki, geri geldiğinde sizi elinizde telefonla yakalasın, hatta açıklama yapmak durumunda bile kalın. Artık elinizde sevgilinizin telefonunu aradığı numaralarda sondaj yaparken yakalandığınızda ne söyleyeceğiniz size kalmış.

Özbakımınızı İhmal Edin

İnsan, kendisi ne kadar dağınık olursa olsun karşısındakinin bakımlı olmasını ve pırıl pırıl parlamasını tercih eder. Siz de yanınızdakini kaçırmak için karşısına tuhaf kıyafetlerle çıkın, dişlerinizi fırçalamayın ve hatta tuvalete gidip elerlinizi yıkamadan geldiğinizi ortalıkta söyleyiverin. İnanın amacınıza çok büyük bir katkısı olacaktır.

Toplum İçinde Onu Utandırın

Her ne kadar erkekler beraber oldukları kadın ile toplum içinde yücelmeyi ve herkesin kendilerine gıpta ile bakmasını tercih ederlerse de sizin amacınız onu kaçırmak ya… Şu halde durmayın, onun başını milletin önünde eğecek hareketlerinize aralıksız devam edin. Tuhaf konuşmalar yapın, bolca eleştiri alın. Başarınız kaçınılmaz olacaktır, inanın.

İlgini Çekebilir:   İşte dünyanın en zengin gençleri!

Size Her İtiraz Ettiğinde Gözyaşı Silahını Kullanın

Evet… Elbette erkekler ağlayan kadınlara dayanamaz. Her istediklerini yapmaya çalışır, hatta bunu yapacağım derken kendi kendini telef eder. Lakin siz durumu abartın ve istemediğiniz her ne olursa, yerli yersiz gözyaşı silahınıza sarılarak ona dünyanın kaç bucak olduğunu gösterin. Bunu yapın ki ruhu daralsın, dünyaya geldiğine pişman olsun ve huzur hasreti içinde acilen yanınızdan uzaklaşsın.

Her Fırsatta Ne Kadar Zeki Olduğunuzu Gösterin

Söyleyin, vurgulayın ama anlamıyorsa da illaki defalarca anlatın. İlkokul müsamerelerinizden başlayarak artık kendinizi nerede ve hangi konumda başarılı gördüyseniz detaylıca açıklayın. Bir araya geldiğinizde onu sınav ederek aklında tutup tutamadığını kontrol edin. Eğer yeteri kadar verim alamıyorsanız, başarılarınızı maddeler halinde yazarak eline verin. Sonuç olarak amacınız, ‘sizin’ ne denli bulunmaz bir hint kumaşı olduğunuzu kafasına şu ya da bu şekilde dank ettirmek değil mi?