Huzur ve Mutluluk Kaynağı 10 Taş

0
497

MALAHİT-tasi

Evrende onlarca değerli taş vardır. Bu taşların her birinin farklı özellikleri, farklı görevleri vardır. Bu taşlar sayesinde negatif enerjiyi üzerimizden kovabilir pozitif enerjiyi çekebiliriz. Huzuru ve mutluluğu bulabiliriz.Konsantrasyonumuzu arttırabiliriz.

AKİK TAŞI: Bedeni ve zihni her türlü tehlikeden korur. Uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Cesaret verir. Metabolizmanın düzgün çalışmasını sağlar. Tüm burç özelliklerine uyar.

AMETİST TAŞI: Strese, migrene iştahsızlığa, göz ağrılarına, akciğer hastalığına ve bağışıklık sistemine iyi gelir.

AQUAMARiN TAŞI: Beden ve zihin ilişkisini kuvvetlendirir. Duyarlılık sezgisini arttırır. Aile saadetini güçlendirir.

AVANTURiN TAŞI: Beden, ruh ve zihnin dengeye gelmesini ve kişinin rahatlık hissetmesini sağlar.

KAPLANGÖZÜ TAŞI: İşe ve derse konsantre olunmasını sağlar. Her çalışma masasında bulunması gereken bir taştır.

FLORİT TAŞI: Konsantrasyonu kuvvetlendirir. Algılamayı çabuklaştırır. Özellikle öğrencilerin kullanması gereken bir taştır.

KOLSEDAN TAŞI: Düşünceyi kuvvetlendirir. Özellikle satranç oynayanların kullanması gereken bir taştır. Hafızayı kuvvetlendirir. İyi konuşmayı sağlar.

MALAHİT TAŞI: Sakinlik neşe verir. Tansiyonu dengeler. Hücreleri yenileme özelliği vardır. Kalbi kuvvetlendirir.

ZÜMRÜT TAŞI: Hücre yenileyici özeliği vardır. Ruhsal gelişmeyi güçlendirir. Derin gevşeme, rahatlık sağlar.

AYTAŞI: Lenfotik sistemdeki düzensizlikleri ortadan kaldırır. Duyguları dengeler. Sezgileri güçlendirir. Kramplara iyi gelir. Yıldızı düşük olanlara destek verir. Yengeç, terazi, akrep, kova ve balık bucundan olanların mutlaka takması gereken bir taştır.

Kaynak: hepsi10numara

PAYLAŞ
Önceki İçerikGelişim ve etkili çalışma adına bir bülten
Sonraki İçerikSeni affediyorum
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir