İnsan İsterse – Azmin Zaferi Hikayeleri’nin 5. Sayısı

0

İnsan İsterse-Azmin Zaferi Hikayeleri’nin  5. Sayısı Mart Başından İtibaren Kitapçılarda!

Hırvatistan’ın bir köyünde doğdu, dünyanın en büyük iki mucidinden biri oldu. Sıfırın altından zirveye yükselen, nükleer beyinli dahi Nikola Tesia’nın film gibi hayat hikâyesi.

Kırımda doğdu, çocuk yaşında beş parasız bir halde kendini İstanbul’da buldu. Bardakla su taşıyarak işe başladı, bisküvi imparatorluğu kurarak zirvede bitirdi. Sabri Ülker’in azmi nasıl zaferine ulaştı?

Adana’da bir seyyar satıcının oğlu olarak doğdu, UEFA kupasını kazanıp yeşil sahaların “imparator”u oldu. Fatih Terim hayallerini nasıl gerçekleştirdi?

11 Çocuklu bir ailede doğdu. Türkiye’nin aile içi iletişim gurusu oldu. Doğan Cüceloğlu neler yaşadı, nasıl başardı?

Basket potasını ilk kez 14 yaşında gördü, 21 yaşında NBA all star’da oynuyordu. Mehmet Okur yükseliş hikâyesini İnsan İsterse’ye anlattı.

Genç yaşında babası dahil her şeyini kaybetti ama kendini kazandı. Karakterli bir kariyer hikayesi olarak Mehmet Akif’in şiir gibi hayatı.

Yer bezinden yapılmış toplu futbolu öğrendi, sahaların “ordinaryüsü” oldu. Fenerbahçe’nin efsane ismi Lefter’in görkemli hayat hikayesi İnsan İsterse’de.

Polisiye romanlarının başarılı yazarı Ahmet Ümit’ten, çocukların “dev vali”si Halil İbrahim Ozasöz’e, beyni Harward tarafından incelenen görme engelli ressam Eşraf Armağan’dan, kahkaha sihirbazı Kemal Sunal’a, insanı zor zamanlarında güçlendiren başarı hikayeleri bu kitapta.

İnsan İsterse / Azmin Zaferi Öyküleri 5. Kitap
Mümin Sekman
ALFA Yayınları

İlgini Çekebilir:   “Başarı bilirkişisi” Beyaz Show’a katıldı