İnsanlık tarihindeki bütün fikirlerin diyagramı!

0
313

Brendan Griffen isimli bir arkadaş üşenmemiş, Wikipedia‘da yer alan önemli düşünür, yazar ve bilim adamlarının kimlerden etkilendikleri ve kimleri etkiledikleri bilgilerini kullanarak, aralarındaki bağlantıları gösteren gerçekten şaşırtıcı diyagramlar oluşturmuş.

Bu diyagramları nasıl oluşturduğunu, yani nasıl bir metodoloji takip ettiğini kendi blogunda detaylı olarak anlatıyor, bense ekte iki tane ilginç örneğine yer veriyor ve kalanını sizin merakınıza ve incelemenize bırakıyorum. (Kaynak: neselibeyin)

(Resimlerin üzerine tıklamadan geçmeyin sakın ve bence büyütünce genelde en alttan başlayın bağlantıları incelemeye)

 


PAYLAŞ
Önceki İçerikErkeklerin Çoğunun Gizli E-posta’sı Var
Sonraki İçerikYoutube’de şimdiye kadar en çok izlenen video
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir