İş Görüşmesinden Önce Havaya Sokacak Motivasyon Şarkılar

0

İş görüşmesine hazırlık listenizde müzik var mı? Doğru oluşturulmuş bir müzik listesi iş görüşmesi öncesinde havaya girmenizi sağlayabilir. İşte motivasyon yükselten müzik listesi…

İŞ GÖRÜŞMESİNDEN ÖNCE HAVAYA SOKACAK ŞARKILAR

Tebrikler! Uzun zamandır çalışmak istediğiniz şirket sizi mülakata çağırdı. Eğitiminiz, tecrübelerinizle kendinizi göstermeye hazırsınız. Tabii birazcık heyecan olabilir.

Bu heyecanı yok etmek için çeşitli yöntemler var, koridorda uzun turlar atmak, yakınlarınızla telefonda konuşmak, çay-kahve içmek, tatlı bir şeyler yemek… Kendini iyi hissetmek veya havaya girmek için müzik dinleyenler de var. Inc.com da bu stresli bekleme sürecini kolaylaştıracak, moda sokacak ve belki de ‘gaz verecek’ şarkıları sıraladı. Bu şarkıları bilmiyor veya hoşlanmıyorsanız, kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemek de sizi rahatlatabilir.

* Kool Moe Dee “I Go to Work”

* LCD Soundsystem “All My Friends”
http://youtu.be/NXp1TQPf2pY

* R.E.M. “Finest Worksong”

* Eminem “Lose Yourself”

* Arcade Fire “Wake Up”

* The Rolling Stones “Start Me Up”

* Chemical Brothers “Block Rockin’ Beats”

www.yenibiris.com güzel bir iş yapmış güzel bir liste sunmuş. Ancak içinde bir kaç türkçe parçanın olmasının doğru olduğunu düşünerek bizde aşağıdaki şarkıları listeye ekliyoruz.Sizlerde kendi şarkılarınızı yorum bölümüne yazın buraya ekleyelim.

* Gülsen – Yapamazsan Yok

* Atiye vs Teoman – Kal

* Azirha – Yolun Başındayım
http://youtu.be/0tNvVaLlwI4

Derleme: kisiselbasari.com

İlgini Çekebilir:   Beyinle ilgili yaygın inançlar ne kadar doğru?