İş Görüşmesinden Önce Havaya Sokacak Motivasyon Şarkılar

0
1730

İş görüşmesine hazırlık listenizde müzik var mı? Doğru oluşturulmuş bir müzik listesi iş görüşmesi öncesinde havaya girmenizi sağlayabilir. İşte motivasyon yükselten müzik listesi…

İŞ GÖRÜŞMESİNDEN ÖNCE HAVAYA SOKACAK ŞARKILAR

Tebrikler! Uzun zamandır çalışmak istediğiniz şirket sizi mülakata çağırdı. Eğitiminiz, tecrübelerinizle kendinizi göstermeye hazırsınız. Tabii birazcık heyecan olabilir.

Bu heyecanı yok etmek için çeşitli yöntemler var, koridorda uzun turlar atmak, yakınlarınızla telefonda konuşmak, çay-kahve içmek, tatlı bir şeyler yemek… Kendini iyi hissetmek veya havaya girmek için müzik dinleyenler de var. Inc.com da bu stresli bekleme sürecini kolaylaştıracak, moda sokacak ve belki de ‘gaz verecek’ şarkıları sıraladı. Bu şarkıları bilmiyor veya hoşlanmıyorsanız, kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemek de sizi rahatlatabilir.

* Kool Moe Dee “I Go to Work”

* LCD Soundsystem “All My Friends”
http://youtu.be/NXp1TQPf2pY

* R.E.M. “Finest Worksong”

* Eminem “Lose Yourself”

* Arcade Fire “Wake Up”

* The Rolling Stones “Start Me Up”

* Chemical Brothers “Block Rockin’ Beats”

www.yenibiris.com güzel bir iş yapmış güzel bir liste sunmuş. Ancak içinde bir kaç türkçe parçanın olmasının doğru olduğunu düşünerek bizde aşağıdaki şarkıları listeye ekliyoruz.Sizlerde kendi şarkılarınızı yorum bölümüne yazın buraya ekleyelim.

* Gülsen – Yapamazsan Yok

* Atiye vs Teoman – Kal

* Azirha – Yolun Başındayım

Derleme: kisiselbasari.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikBaşlamaktan Korkmayın Harekete Geçin
Sonraki İçerikABD Beyinlerimizi Okumak İçin Çalışıyor
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir