İş Hayatında Yaşananlar Bu Kadar Güzel Anlatılmadı

0
964

İş hayatı komik ve karmaşık bir hayat. Bazen yaşadıklarımız tam bir komedi. İşte iş hayatını ve yaşanılanları anlatan komik, ilginç ve düşündürücü karikatürler.

Ofiste çalışanlar bilir. Her ofisin kendine özgü gelenekleri vardır. Ama bazı durumlar, her işyeri ve çalışanlar için aynıdır. Her pazartesi zor geçer. Her cuma en keyifli iş günüdür. Patron olmadığında ortam çok daha özgürdür. Şimdi sizinle paylaşacağımız karikatürler de bu durumları komik bir dille ifade ediyor.

1. Pazartesi sabahı

Neler olmuş?
Espresso makinesi bozulmuş da…

2. Patron tatilde

15’inden sonra tatile çıkıyorum.

3. Sakin ol

Lanet olsun! Hepsini at gitsin!
Yok canım, şakaydı! Cumadan önce hallederim.

4. Süpervizor

Süpervizörün bakışı
Elemanın bakışı

5. Tatil

Gönderiyorum, bir dakika!

6. Ofis-Ev-ofis

7. Maaş alınca ve 3 gün sonra

Üstü kalsın!

8. Son gün bırakılan işler

9. Ofis partisinde değişen yüzler

10. Vee elbette tatil cuma gününden başlar 😉

VIAazsekerli
KAYNAKbrightside
PAYLAŞ
Önceki İçerikMutluluk Oyunu Oynamaya Ne Dersiniz?
Sonraki İçerikBu Gün Tam da İstediğim Gün
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir