İşte Sıra Dışı İstifa…!

0
134

Özel bir şirkette çalışan ve adının Ceren olduğunu söyleyen genç kadın, patronunun yaptıkları canına tak edince videolu bir istifa hazırladı.

Videoda patronu hakkındaki ‘gerçek’ düşüncelerini anlatan Ceren isimli kadın, patronuna ağzına geleni söyledikten sonra masasındaki laptop’unu da ayaklarının altında parçaladı.

Kullandığı bazı kelimelerden dolayı videonun bir kurgu (viral reklam) olduğu düşünülen video buna rağmen sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi.

http://www.youtube.com/watch?v=hlqjHstyIV0

Kalp kırmanın bedeli ağır olur. Teknoloji geliştikçe patronlar daha dikkatli olmalı, iç müşteriyede önem vermedi. Belki reklamdır (viral reklam) ama fikir dikkate alınmalı.

PAYLAŞ
Önceki İçerikUyku hakkında doğru bildiğiniz yanlışlar!
Sonraki İçerikTers Çaba Kuralı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir