İş’te Yeni Trent: Yatak Olan Çalışma Masası

0
621

Öğlen saatinde yapılan kısa bir kestirmenin insanın beynini yenilediğini, olumsuz duyguları sildiğini ve başarıyı sağladığını bilmeyen yoktur.

Her yerde karşımıza çıkan bu yararları bu yazıda tekrarlamayalım, ama çalışma masanızda kestirmenizin ilave avantajından bahsedelim: Beyniniz bu durumda siz uyurken verimli bir şekilde işinizle ilgilenmeye devam ediyor. Yani hem dinleniyor, hem de çalışmış oluyorsunuz.

Tüm yararlarına karşı çalışan kesimden kim öğleden sonra uykusundan yararlanabiliyor ki? Konforlu bir şekilde uyuyacakları bir yer olmadığı için neredeyse hiçkimse diyebiliriz.

Tam bu noktada yardımımıza bir tasarım stüdyosu olan NL Stüdyo tarafından tasarlanan çalışma masası geliyor. Bu masa 2 x 0,8 metre boyutlarında. Üst kısmı normal bir çalışma yüzeyi sunarken alt kısmı yatak olarak kullanılıyor! Hem çalışmak, hem de kestirmek için ideal olan bu masa bizi kendine hayran bıraktı. Henüz prototip aşamasında olduğu için maalesef henüz satın alma şansımız yok. İmrenerek, kıskanarak baktığımız fotoğraflar aşağıda 🙂

1. Normal şartlarda tam bir ofis çalışma masasıkestirme masası 1

2. Öğlen saatinde uykusu galipte kestirmek isteyenler için ideal bir yatağa dönüşüyor.kestirme masası 2

3. Üstelik minik bir televizyonu da bulunuyor.kestirme masası 3

4. İyi uykularyatak olan masa

 

VIAazsekerli
KAYNAKcitylab
PAYLAŞ
Önceki İçerikHayvanlardan Kişisel Gelişim Dersleri
Sonraki İçerikEngelli İki İnsan Engellerine Takılmadan Köyü Kurtarıyor
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir