İzle: Eğer para olmasaydı, yaşamınız nasıl olurdu?

2
555

Eğer para olmasaydı, yaşamınız nasıl olurdu? (What if money didn’t matter )

Evrende para diye birşey olmasa biz para kazanmak için çalışmasak, Sonuçta herkes ileride iyi bir hayat için çalışıyor.Eğer bu olmasaydı.yaşamınızı sürdürecek şeyler mevcut olsaydı. Hayatınız nasıl geçirmekten hoşlanırdınız?Ressam mı müzisyen mi bi adada yalnız yaşam mı ? ağaç evler mi ? çiftçilik mi? Kendi özünüzü nasıl ve nerde bulurdunuz ?

PAYLAŞ
Önceki İçerikGoogle’ın Hafızaya Yan Etkisi Var
Sonraki İçerikFedakar Öğretmen: Beyaz Düşler
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • Lone Seramoni

    Laf salatası. Herkes yapmak istediğini yapsa dünyadaki “yapılması gereken” işleri (çöpçülük,altyapı,asfalt yapımı,ısınma hizmetleri,yerleşim vs.) kim yapacak? Ayrıca yapmak istediğini yapmak için de para lazım. Örneğin dağcılık yapmak istiyorum. Bunun için ip lazım, kıyafet lazım, bot lazım bunları kim üretecek? Bot fabrikasında çalışmayı kim ister?