Kadınların Erkeklerden Uzun Yaşamasına Birde Burdan Bakın

0
510

Dünyada yaşayan en yaşlı 49 yaşlı insanından yalnızca 2 tanesinin erkek olduğunu biliyor muydunuz? Çoğu insan bunun tesadüf olduğunu söyleyebilir, fakat bilim aksini iddia ediyor.

İnsanlar erkeklerin uzun yaşayamadığını çünkü evin geçimi sağlamaya çalıştıklarını, kadınların ise evde oturduklarını düşünüyor. Günümüzde her iki cinsiyette aynı oranda strese maruz kalıyor. Ama hala kadınlar daha uzun yaşıyor. Bu kadınların bağışıklık sistemiyle mi alakalı? Şans mı? Sihir mi?

İşte bunun asıl nedenini anlatan resimler:

1Olağanüstü Cam Temizliği

2Üstün güvenlik önlemleri

 

3Güvenlik İhmali

 

4Topun üstünde daha hafif oluyor galiba

5Neden Olmasın?

6Başka bir olağanüstü cam temizliği

7Köprü kurmak istemiş

8O ne güzel kask öyle

9Eminim tutabileceksiniz

10Hava çok sıcak değil mi?

11

12“Ben kendime yeterim”

13“Dur tutayım düşeceksin şimdi.”

“sağol çok güvenli oldu şu an”

14Bu bambaşka bir yapı, bir icat!

15Bob Marley bile şaşırmış

16Mükemmel güvenlik önlemi

17O kadar düzenek kurdun hala yetişemiyorsun

18Bir insan neden bunu yapar?

19?

20İşte takım ruhu!

KAYNAKboredpanda
PAYLAŞ
Önceki İçerikÇocuğunuza Okul Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Sonraki İçerikTest: Saç Şeklini Seç Kişiliğini Öğren
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir