Mike Wilson 5 yaşını girecek olan oğlu Jayden’in için anlamlı bir doğum günü sürprizi yapmak istiyor. “Bu doğum günü beraber geçirecekleri son doğum günü olabilir” düşüncesinden yola çıkan baba oğlunun en sevdiği kahraman olan Spider-Man yani örümcek adam oluyor.

Çünkü küçük oğlu 4. derece beyin sapı tümörü hastasıdır.

Baba kendisine özel bir kostüm yaptırıyor. Evin içinde anne çatıdan seslerin geldiğini söylüyor ve beraber sesi bulmaya çalışıyorlar. Çocuk kapıyı açtığında ise çatıdan örümcek adam iniyor.

Çocuğun yüzündeki mutluluk çok değerli. Sizde sevdiklerinizle son dakikalarınızı yaşıyor gibi gidin ve sarılın.

PAYLAŞ
Önceki İçerikCeset Yürüyüşü Sendromu Hastalığı Nedir Bilir Misin?
Sonraki İçerikMarkanızı Toplumun Beynine Kazımanın Yolları
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir