Kitap Temalı Bu Otelde Her Kitap Kurdu Kalmak İster

0
767

Makoto Tanijiri and Ai Yoshida of Suppose Design Office tasarım ofisleri tarafından yapılan kitap temalı otel oldukça ilgi çekiyor. Açılış gününde, 1700 İngilizce ve Japonca kitapla katılımcılara kapısını açan otelin amacı 3000 kitaba ulaşmak.

Traveling bookworms Tokyada kalmak isteyenler için yeni bir yer olacaklibrary-hotel-book-bed-tokyo-8İlginç kitapçıda 1700 İngilizce ve Japonca kitap yer almaktadır. 
library-hotel-book-bed-tokyo-7Kitaplık-yatak uyumak için ilginç bir yer 
library-hotel-book-bed-tokyo-4Yatak bölmeleri küçük ancak fiyatları da buna göre şekillenmiştir
library-hotel-book-bed-tokyo-5library-hotel-book-bed-tokyo-6Yıl sonunda kitap otelde 3000 kitap olacak
library-hotel-book-bed-tokyo-2Kasım ayında açılacak kitap otele farklı bir konsept arayanlara alternatif sunmaktadır
library-hotel-book-bed-tokyo-1

KAYNAKboredpanda
PAYLAŞ
Önceki İçerikYalancıyı Yakalamanın 10 Yolu
Sonraki İçerikGünlük Stresle Baş Etmenizi Sağlayacak 50 Kural
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir