Kendini bu dünyada mükemmel hisseden ve dünyanın kendine göre düzenlendiğini düşünen insanlara herkesin güzel olduğunu anlatan bir video. İlginç olan ise oluşturulan vitrine diğer insanların bakışları. Süslü vitrinlere engelli insanlar bakarken neler hissede? sorusuna da cevap veren güzel bir deney.

Vitrin mankenleri kusursuzdur, uzun boylu, orantılı hatlara sahip, dahası eksiksiz. Alman ajans Jung Von Matt/Limmat mankenleri engelli vücutlara göre yeniden tasarladı ve tekstil mağazalarının vitrinlerine koydu.

[pull_quote_center]

mükemmel değiliz,

mükemmel kalmayabiliriz.

mükemmelliği dış görüntüde aradıkça, empatiden, anlayıştan ve sevgiden gittikçe uzaklaştırılıyoruz.

[/pull_quote_center]

 

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikSıra Dışı Ailelerin Sıra Dışı Çocuk Büyütme Yöntemleri
Sonraki İçerikYazarların ve Yazar Olmak İsteyenlerin İzlemesi Gereken Filmler
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir