Necmettin ERBAKAN’dan Kişisel Gelişim Sözleri

0

”Siyaset Adamı” kavramı içinde hiç kuşkusuz Necmettin Erbakan’ın ayrı bir yeri var. Necmettin Erbakan’ın ölüm yıl dönümünde onun kişisel gelişim ve başarı konusundaki sözlerini sizin için araştırdık.

Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  1. Fırtınalara yön veren kelebeklerin kanat çırpışıdır..
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  2. Bizim davamızda kimse kendi için yaşamaz. Herkes kardeşi için yaşar. Menfaati Öldürmenin en kolay yolu budur..
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  3. Müslüman hakkın hakimiyeti için ”motor”, şerrin yok olması için ”fren” olma görevlisidir….
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  4. Hakk’ı üstün tutmak her zaman saadet getirir..
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  5.  Bir çiçekle bahar olmaz. Ama! Her bahar bir çiçekle başlar…
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  6. Irak’ta ölen bir tek çocuğun vebalini, yedi sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa da ödeyemeyecektir..
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  7. Allah’ına kul olmayan davasına er olamaz..
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  8. Akıl, bir işin sonunu düşünmektir. Yani karını, zararını çok iyi hesap ederek bir işe girişmektir. Çünkü son pişmanlık para etmeyecektir. Ve “ah keşke” sözleri, akılsızlığın neticesidir.
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  9. Akıl, bir temyiz (iyiyi kötüden seçip ayırma) yeteneğidir.
Necmettin ERBAKAN'dan Kişisel Gelişim Sözleri Featured Kişisel Gelişim Kişisel Gelişim Sözleri Necmettin ERBAKAN'ın Sözleri Necmettin ERBAKAN sözleri Necmettin ERBAKAN kişisel gelişim  10. “Herhangi bir durumun oluşmasında ve gelişmesinde müslümanların üç ayrı safhada, takınacağı, üç ayrı tavır vardır:
1- önce emredilen ve yapılması gereken bir konuda, takatimizin sonuna kadar ceht, gayret ve her türlü esbaba tevessül,
2- olayın meydana gelişi sırasında, korku ve telâşa kapılmadan allaha teslimiyet ve tevekkül,
3- sonunda ise, takdire rıza ve ortaya çıkan neticenin hakkımızdaki en hayırlı durum olduğunu kabul…” etmek gereklidir.”
İlgini Çekebilir:   Başarı ve Azim Konusunda 9 Taktik 9 Hikaye