Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

0
186

Öğretmenler günü onlara adanmış bir gündür. Bir çok öğrenci ve anne baba öğretmenlere çiçek, hediye kartları ve çikolatalar hediye etmektedir. Sen bu standartların dışına çıkarak neden herkesi bir araya getirerek farklı bir gün planlamıyorsun. Bunu nasıl yapabilirsin?

Öğretmen gün öğretmenlere adanmış bir gün. Birçok kişi öğretmenlere okul malzemeleri bağış veya onlara çiçek, hediye kartları veya çikolata vererek kutluyoruz. Neden öğretmen için özel bir gün planlamak için bir araya herkesi getirmiyorsun?

Adımlar1

1. Öncelikle öğretmenine yürekten ve tüm sevgini gösteren bir teşekkür kartı hazırla.2
2. Sınıftaki tüm arkadaşların ile öğretmenler gününü nasıl kutlamanız gerektiği konusunda bir araya gel.3
3. Sınıftaki herkesten getirecekleri hediyeleri veya yapacakları sürprizleri dinle ve yaz.4
4. Müthiş hediyelerin bir listesini yapın.
  • Güzel bir çikolata
  • Tüm çocukların beraber söyledikleri şarkı CD’si
  • Teşekkür ifadesi olarak canlı çiçekler
  • Kalem, kağıt, açıölçer, cetvel ve daha fazlası gibi okul malzemeleri
  • Bir veya iki kitap
55. Daha sonra bu günü sınıfta eğlenceli bir şekilde hep beraber kutlayın.
PAYLAŞ
Önceki İçerikÇocuklarda Davranış Bozuklukları ve Pratik Çözüm Önerileri
Sonraki İçerikÖğretmenler Günü İçin En İyi 29 Hediye Fikri
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir