Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

0

Öğretmenler günü onlara adanmış bir gündür. Bir çok öğrenci ve anne baba öğretmenlere çiçek, hediye kartları ve çikolatalar hediye etmektedir. Sen bu standartların dışına çıkarak neden herkesi bir araya getirerek farklı bir gün planlamıyorsun. Bunu nasıl yapabilirsin?

Öğretmen gün öğretmenlere adanmış bir gün. Birçok kişi öğretmenlere okul malzemeleri bağış veya onlara çiçek, hediye kartları veya çikolata vererek kutluyoruz. Neden öğretmen için özel bir gün planlamak için bir araya herkesi getirmiyorsun?

Adımlar1  - 1105 - Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

1. Öncelikle öğretmenine yürekten ve tüm sevgini gösteren bir teşekkür kartı hazırla.2  - 266 - Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

2. Sınıftaki tüm arkadaşların ile öğretmenler gününü nasıl kutlamanız gerektiği konusunda bir araya gel.3  - 335 - Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

3. Sınıftaki herkesten getirecekleri hediyeleri veya yapacakları sürprizleri dinle ve yaz.4  - 431 - Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?

4. Müthiş hediyelerin bir listesini yapın.

  • Güzel bir çikolata
  • Tüm çocukların beraber söyledikleri şarkı CD’si
  • Teşekkür ifadesi olarak canlı çiçekler
  • Kalem, kağıt, açıölçer, cetvel ve daha fazlası gibi okul malzemeleri
  • Bir veya iki kitap

5  - 528 - Öğretmenler Günü İçin Kutlama Etkinliği Nasıl Planlanır?5. Daha sonra bu günü sınıfta eğlenceli bir şekilde hep beraber kutlayın.

İlgini Çekebilir:   Ders Öğretilmeyen Okul Olur Mu? Olur...