Ortak Sınavların Uygulanması (TEOG) Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

0
1109

AŞAĞIDAKİ ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ KILAVUZ ÖĞRETMENLERE DAĞITILABİLİR. BÖYLECE SINAV ANINDA VE SINAVDAN SONRA NE YAPACAĞINI ÖĞRETMEN BİLİR. SORUNSUZ BİR SINAV YAŞANIR..

******

ORTAK SINAVLARIN UYGULANMASI SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSULAR VE SINAV SALONUGÖREVLİLERİNİN GÖREV VE SORUMLULUKLARI

SINAVDA ÖNCE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1.       Görevli öğretmenler sınav başlamadan bir saat önce (08:00) görevli bulundukları okullara gelmeli ve yapılacak toplantıya katılmalıdır.

2.       Salon başkanı ve gözetmenlerin görevde bulunacakları sınıflar sınav komisyonunun gerçekleştireceği kura sonucunda belirlenecek.

3.       Sınav süresince bütün sınav görevlilerinin görev kartları görünür bir şekilde yakalarına takılı olacaktır.

4.       Kura çekiminden sonra  gözetmenler görevli oldukları salonlarına gidecek; salon başkanları ise soru poşetlerini imza karşılığı teslim alıp görevli oldukları salonlarına gidecekler.

5.       Ortak sınavlar, ülke genelinde olağanüstü haller dışında öğrencilerin öğrenim gördükleri okullarda ve yurt dışında KKTC ve Bakanlığımıza bağlı okulların bulunduğu, sınav yapılması uygun görülen merkezlerde Türkiye saatiyle aşağıdaki plana göre uygulanacaktır. devamı aşağıdaki dosyada..

……………….

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PAYLAŞ
Önceki İçerikBebeğinin Zeki Olmasını İsteyen Anne Onu Sevsin
Sonraki İçerikAklını Daha İyi Kullanmak İsteyenlere Öneriler
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir