Psikoloji, hipnoz ve tarapi konusunda bugüne kadar yapılmış en iyi filmlerden bir tanesi TEDAVİ filmidir. Çin yapımı film ilginç konusu ve beklenmedik sonuyla dikkat çekiyor.

Çin yapımı dram , gerilim ve gizem türünde son derece başarılı bir yapım. Filmimiz içinde mistik ve aykırı birçok uzakdoğu kültünü barındıran bir alt metin ile izleyicisine sesleniyor.

Filmimiz tüm dünya sinemalarında eşine az rastlanır bir konu ve uzakdoğu sinemasının bütün incelikleri ile izleyicisini bir potada buluşturuyor.

Sinema yazarları ve sinemaseverler tarafından beğeni ile karşılanan filmimizin konusu ise şöyledir;

Bir hasta – doktor ilişkisinin merkezinde gizemli bir olay örgüsüne sahip hikayemizde doktor Xu Ruining hastalarını hipnoterapi yöntemi ile iyileştiren ukala ve zeki bir doktordur. Birgün ailesi tarafından yüzüstü bırakılmış bir kadının kliniğine gelmesi ile herşey enteresan bir hal alacaktır. Bu kadın hayaletler gördüğünü ve onlarla görüştüğünü iddaa etmektedir. Hastasına hipnoz uygulayarak onun rüyasına giren doktorumuz içinden çıkılması zor paranormal bir olayın içerisinde bulacaktır kendini.

Psikolojik Film: Tedavi (The Great Hypnotist) Featured İnteraktif Psikoloji Film  the great hypnotist izle The Great Hypnotist tedavi türkçe dublaj izle tedavi tek part izle tedavi izle tedavi full hd izle tedavi 720p izle psikoloji film psiko film paradoks film Cui mian da shi   Filmimiz son zamanlarda asya korku sinemasının yoğun kullandığı tekniğin dışına çıkarak para-psikoloji ve mistizmi bir araya getirerek farklı bir metod işliyor.

Bu harika filmi izlediğinize pişman olmayacak ve sevdiklerinize de tavsiye edeceksiniz.

Filminin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Leste Chen. Chen bu filmi ile tüm dünya sinemalarında dikkatleri üzerine topladı. Çin sinemasının yükselen değeri olan yönetmen gerçekten de gerek senaryosu , gerekse kurgusu ile son derece başarılı bir iş ortaya çıkarmış.

Filmimizin oyuncu kadrosunda ise Karen Mok , Yaoqing Wang , Jing Hu , Zheng Xu , Zhong Lü gibi asya sinemasının önemli isimlerini barındırıyor. Tedavi akılda kalıcı senaryosu ve oyunculukları ile mutlaka görmeniz gereken filmlerden.

The Great Hypnotist izle 104 dakika süren ve izleyiciyi bir an bile sıkmayan bir tempoya sahip.

İlgini Çekebilir:   Psikoloji İle İlgilenenlerin İzlemesi Gereken Filmler