Renk körü bir insan dünyayı nasıl görür? Onun gözünde renkler nasıldır? Renk körü olsaydınız dünya sizin için nasıl bir yer olacaktı? İşte bu soruların cevabını merak ediyorsanız cevabı bu videoda. 

Renk körü olup olmadığınızı renk körlüğü testi için video izleyerek yapmaya ne dersiniz? Orijinal ve standartlara uygun 38 adet renk körlüğü testi.

PAYLAŞ
Önceki İçerikSpor Yaparken Size Motivasyon Sağlayacak 60 Parça
Sonraki İçerikObsesif Kompülsif Bozukluk Bu Kadar Güzel Anlatılır
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir