Resimli Görsel Test

3
2770

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz.

Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz.

Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür.

Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ´ nuz 160´ ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikBela mısınız, deha mısınız?
Sonraki İçerikEn Yüksek IQ Sahipleri
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
  • ccc

    nası istersem öyle görüyorum dahimiyim, tabiki hayır 😀

  • meraklı37

    Valla normal bakarsam saat yönünün tersi görüyorum gözümü kısar gibi ya da dalgın gibi bakarsam saat yönünde görüyorum şimdi ben çok zeki mi oluyorum yani…Hadi canım inanmam heheh:)

  • Elif Yeter

    ben iki her iki tarafa döndüğünü de gördüm ama IQ mun 160 olduğunu veya dahi olduğumu hiç düşünmüyorum 🙂