Sahte Kitap Kapaklarına İnsanların Önyargıları

0
776

İnsanlar entelektüel görünmek için eline kitap alıp parklara, belediye otobüslerine, tramvaylara gitmekte. Ben entelektüelim ve çok kitap okuyorum mesajını etrafa vermeye çalışıyor.

Komedyan  Scott Rogowsky New York’un en meşhur ve yoğun metrosuna elinde birbirinden ilginç, absürt, cinsellik içeren sahte kitaplar ile yolculuk edip çevresindekilerin tepkilerini tespit etti. İşte insanların ön yargılarını ölçen ve sadece kitap kapaklarına verilen oldukça ilginç tepkiler ve garip bir sosyal deney.

kitapkitap okuma

kitapoku

kitaplara tepkiler

kitap kapaklarıoku

kitap oku

kitap okuma oku

kitapları oku

Sahte kitap kapaklarına insanların verdiği tepkilerin daha fazlasını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

VIArunninglateshow
KAYNAKboredpanda
PAYLAŞ
Önceki İçerikBabalar ve Kızları Arasındaki Aşkı Anlatan Görseller
Sonraki İçerikYaprak Sarmayla Başarıyı Yakaladı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir