Survivor Yıldızları Ne Kadar Ücret Aldı?

1
424

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği raiting rekorları kıran “Survivor Ünlüler- Gönüllüler” yarışması tüm heyecanıyla devam ederken, basına katılımcılara yarışma başlamadan İstanbul’da ödenen ücretler Habertürk’ün haberinde yer aldı.

Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan ve 55 gün sürecek olan yarışmada doğaya karşı savaşan ünlüler Özge Ulusoy, Zeynep Tunuslu, Nihat Doğan, Pascal Nauma, Asena ve Ebru Destan ve diğer yarışmacıların katılım ücretlerini merak ediyor musunuz?

Nihat Doğan 200 bin TL,

Pascal Nouma 200 bin TL,

Derya Büyükuncu 80 bin TL,

Asena 20-100 bin arası bir ücret

Özge 20-100 bin arası bir ücret

Ebru Destan 20 bin TL,
Zeynep Tunuslu 10 bin TL,
YAZAN OZ  / STARLOUNGE
 FOTOĞRAFLAR: SHOWTV
PAYLAŞ
Önceki İçerikGerçek bir başarı öyküsü: Panyee Fc
Sonraki İçerikGerçekten de her şey bitti mi?
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir