Tarihteki En Başarılı Engelli İnsanlar

6
95439

Günümüzde hayatta kalabilmek için hepimiz bir dala tutunmak zorundayız, çünkü amaçsız insan asalak yaşamaya ve yok olmaya mahkumdur.

Bugün hangi kişisel eğitim kitabını açsanız size hayatı sevmekten, hırslı olmaktan dolayısıyla başarıyı yakalamaktan bahseder ve size bunu kanıtlamak için bir sürü masal anlatır.

Ancak bizim burada anlatacaklarımız masal değil gerçeğin ta kendisi.Biz sözde engelsizlerin bile cesaret edemeyeceği şeyleri hayatı sevmekle ve bir işe yaramanın verdiği dayanılmaz mutlulukla başaranların öyküsünü okuyacaksınız. İbret değil örnek almak, yargılamak değil sağduyulu olmak için… İşte dünyadaki en başarılı engelli insanlar.

[quote_box_center]Bu başarılı insanlar hakkında bilgi için aşağıdaki sayfalardan ileri gidebilirsiniz.[/quote_box_center]

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
PAYLAŞ
Önceki İçerikBaşarı Psikolojisi
Sonraki İçerikCahil İnsan Cesur Olur Teorisinin İspatı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
 • melisa

  pes etmemiş ve başarmış

 • melisa

  engelli olabilirler ama engelleri aşabiliyorlar

 • Beril Demir

  bunu okuduğum zaman ben nıye sağken bunları yapmıyorum dıye dusundum

 • buse

  acıdım kendime nedenimi onlar dünyaya 1-0 yenik başladılar ama inanç azim ve çalışmak sayesinde öndeler.niye sağlıklıyken böyle değilim dedim.