Televizyonun Çocukları Nasıl Etkilediğini Gösteren Fotoğraflar

0
783

Amerikalı fotoğraf sanatçısı Donna Stevens Aptal Kutusu (Idiot Box) olarak adlandırdığı fotoğraf sergisinde televizyonun çocuklar üzerindeki etkisini gözler önüne seriyor.

Donna Stevens Aptal Kutusu (Idiot Box) projesinde çocukları televizyon izleme esnasında fotoğraflıyor. Karşımızada fotoğraflarında gösterdiği gibi donuk bakışlı, düşmüş omuzlu ve bitkin çocuklar çıkıyor. Bu fotoğrafların birçok araştırmanın yapamadığını yaparak televizyonun olumsuz etkilerini bize çok daha net verebildiğini düşünüyoruz.

KAYNAKfeatureshoot
PAYLAŞ
Önceki İçerikKENDİNE DÖN
Sonraki İçerikÖdev Yapmak İçin Kendini Motive Etmenin Yolları
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir