Test: Saç Şeklini Seç Kişiliğini Öğren

0
7293

Doğal saç rengi doğuştan gelen bir özellik olmasından ziyade, karakteriniz hakkında da oldukça bilgi veriyor. Yukarıdaki resme bakın, hangi şıkta sizin saç renginiz var?

İnanması zor görünebilir fakat sahip olduğunuz doğal saç rengi karakter ve kişiliğiniz hakkında birçok ipucu barındırıyor. Yukarıda yer alan resimden hangisi sizin saç renginize en yakın ise onu seçin ve saç renginizin sizin kişiliğiniz üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu görün. Seçiminizi yaptıysanız başlıyoruz!

Ait olduğunuz şıkkı bulmak için aşağıdaki testi cevaplayın.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Test: Saç Şeklini Seç Kişiliğini Öğren I'm %%personality%%

KAYNAKpegarose
PAYLAŞ
Önceki İçerikKadınların Erkeklerden Uzun Yaşamasına Birde Burdan Bakın
Sonraki İçerikDünya Ekonomisini İnekle Anlattı, Dünya Anladı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir