Üç Adımda Beyin Testi

0
893

Bu gerçek bir nöroloji testidir. Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız ilk soru için aşağıdaki resimdeki C harfini bulun ve sonra diğer alltaki resime inin ve yönergeyi okuyun !

No: harfleri bulma süresine göre istatikler şekillencektir !

Resimdeki C’yi bul (imleç yardımı alma)

C harfini buldu iseniz…Şimdi mausla biraz aşağıya inin…biraz hızlı olun…

Aşağıdaki resimdeki 6’yı bulun

6’yı buldu iseniz hızlı bir şekilde alttaki resme gidin…

son olarak N harfini bulun

llk iki şık için verilen süre ortalama 10 sn, son şık için ise 15 sn… Bu süreler içinde bulmayı başardıysanız testi geçtiniz demektir. Beyniniz muhteşem çalışıyor ve Alzheimer hastalığından uzaktasınız.

Tebrikler!

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇoklu Zeka Testi…
Sonraki İçerikÇok güzel bir aşk hikayesi…..
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir