Yeni ve İlginç İş Fikirleri

0
2594

Girişimcilik yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızdan,birbirinden güzel ürünler,tasarımlar bulabileceksiniz.Bu yeni iş fikirleri sayesinde,iş hayatınızda yeni kapılar aralayabilir,geleceğinizi daha parlak kılabilirsiniz.

1- Elektrikli bu bisikletlerle ucuz maliyetlere kargo taşıyabilirsiniz.

2-Bu çadır çok kısa sürede şişerek kullanıma hazır hale gelmekte.Aynı şekilde toplaması da çok pratik.

3- Çim biçmek dert olmaktan çıkıyor.Sizin yerinize çimleri biçen Robot Miimo var artık.

4- Gnarboards ismiyle üretilen bu kaykay, gelmiş geçmiş en gelişmiş elektrikli kaykay.

5-Uzay filmlerinde gördüğümüz uçan bisiklet artık hayal değil.Aerofox teknoloji şirketi 50 km hız yapabilen uçan bisikletler üretmeyi başardı.

6- Ergonomik tasarımlar gerçekten büyük ilgi görüyor.Bu tasarım ise sandalye ve yatağın birleşimi.

7- Bu bavul sayesinde,çocuklarınızı eğlendirebilir.Yolculukları daha eğlenceli kılabilirsiniz.

8-Tambour masa ,yeni bir masa modeli.Çalışma masanız artık daha estetik ve daha derli toplu.

9-İşte karşınızda ilk hava ile çalışan araç! 3 tekerleği 2 kapısı bulunmakta.Yeraltın kaynaklarına olan bağımlılığı bitirebilecek ve dengeleri alt üst edecek bir araç olarak görünüyor.Tata Motors tarafından geliştirilen bu aracın,yakın zamanda 4 tekerlekli olanı da üretilecek.4 tekerlekli bu aracı almak isterseniz,yaklaşık 100 bin $ ödemeniz gerekecek.

10- Gizli yüzme havuzları,gerçekten büyük beğeni toplayacağa benziyor.Bu havuzu tek bir düğme ile yok edebiliyor sonra tekrar var edebiliyorsunuz.Böylece,bahçenizde havuzun kapladığı alanı daha verimli kullanabiliyorsunuz..

PAYLAŞ
Önceki İçerikKarabasan: İzole Uyku Felci Nedir?
Sonraki İçerikTükenmişlik Sendromu Kişiyi Duyarsızlaştırabilir
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için kisiselbasari@hotmail.com eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir