Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin

  Alın, burun, çene, kaş, göz ve dudaklar kişilik özellikleri hakkında bilgi veriyor.

  Yüz şekliniz karakterinizi ortaya koyuyor!

  Yüz şekliniz aslında karakteriniz hakkında birçok ipucu veriyor.

  Dokuz farklı yüz şekli ve bu yüz şekillerine sahip insanların karakteristik özelliklerinin yer aldığı yüz şekline göre karakter analize bakıp karakter tahlili yapabilirsiniz.

  İşte yüz şekillerine göre karakter analizi…

  728xauto - 728xauto - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - 728xauto - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin1- Uzun yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi - Y z  eklinize g re karakter analizi - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninUzun yüze sahip olan kadınlar genelde vücut olarak da uzun hatlarıyla, atletik görünüşleriyle dikkat çekerler. Fazla çalışkan olarak ön plana çıkarlar. Narsistlik gözlemlenebilir ve aileleriyle, hayatlarındaki kişilerle problemli ilişkiler yaşarlar. Düzensiz bir ruh hali sıkça görülen durumlardandır. Bu düzensizlikleri potansiyellerini yansıtamamalarına sebep olur.

  2- Oval yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-1 - Y z  eklinize g re karakter analizi 1 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 1 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninGenel olarak dengeli bir ruh haline sahip olan oval yüzlü kadınlar, cazibeleriyle etraflarında çabuk farkedilirler. Genelde bulundukları ortamın en dikkat çekici kişisi olurlar. Fazla ilgi görmeleri onları çabuk zayıf düşen karakterlere dönüştürür. Alışkın oldukları ilgiyi göremediklerinde tehlikeli olurlar ve kendilerine zarar verebilirler.

  3- Yuvarlak yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-2 - Y z  eklinize g re karakter analizi 2 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 2 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninDuygusal ve dğer yargıları çok yüksek olan yuvarlak yüzlü kadınlar arzulu ve tutkulu olarak bilinirler. Uzun ve stabil bir ilişki için yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar biçilmiş kaftan gibidirler. Duyguları incinirse zarar görmemek için kendilerine sert bir kabuk örerler.

  4- Dikdörtgen yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-3 - Y z  eklinize g re karakter analizi 3 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 3 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninDominant ve sert olan dikdörtgen yüzlü kadınlar genel olarak politikaya yönelirler ya da iş hayatında tutkulu karakterleriyle dikkat çekerler. Kendilerini duygularına kaptırırlarsa melankoliye varan davranışlar sergileyebilirler ancak mantıkları baskın olursa sert mizaçlı bir yöneticiye dönüşürler.

  5- Kare yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-5 - Y z  eklinize g re karakter analizi 5 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 5 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninKesinlikle zekalarıyla diğer kadınlardan ayrılırlar. Analitik düşünce yapıları onlara istediklerini kazanma yolunda avantaj kazandırır. Zekalarıyla istediklerini elde edemezlerse saldırgan olabilirler.

  6- Üçgen yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-6 - Y z  eklinize g re karakter analizi 6 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 6 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninGenelde entelektüel karakterleriyle öne çıkarlar. Yaratıcılık konusunda farklarını hissettirirler ve genelde boşluğu doldurulamayacak türde izler bırakırlar.

  7- Elmas yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-7 - Y z  eklinize g re karakter analizi 7 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 7 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninElmas yüze sahip kadınlar tam bir istikrar abidesidir. Hayatları boyunca tempolu bir çalışma düzenini bocalamadan sürdürebilirler. Duygusal boşlukları ya da kendilerini zorlayan hırsları yoktur. Dayanıklı ve dirayetli olmalarıyla tanınırlar.

  8- Ters üçgen yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi-8 - Y z  eklinize g re karakter analizi 8 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi 8 - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninKarakter olarak erkekler için potansiyel tehdit olarak görülürler. İstediklerini elde etmek için erkekleri kullanma konusunda doğuştan yeteneğe sahiptirler ve genelde hemcinsleri tarafından sevilmezler. Kriz yönetiminde çok başarılı oldukları gibi tehlikeli görevlerin altından kalkabilecek potansiyelleri vardır. Ajanlık casusluk için yaratılmış gibilerdir.

  9- Kalp yüz şekline göre karakter analizi

  yuz-seklinize-gore-karakter-analizi - Y z  eklinize g re karakter analizi - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin - Y C3 BCz C5 9Feklinize g C3 B6re karakter analizi - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi ÖğreninAlınlarındaki saçların düzeni sebebiyle yüzleri bir kalbi andıran kadınlar genel olarak dürüstlükleriyle ön plana çıkarlar. Saf ve duru güzelliğin temsili olan bu kadınlar, içlerinde de bir o kadar temiz bir karakter barındırırlar. Zaman zaman saflıkları onları zor duruma da düşürebilir ancak herkesin sırtını yaslamak isteyeceği kadar güvenilirlerdir.

  Yazarmynet
  - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  30 Hayat Bilgesi 30 Mutluluk Taktiği

  Mutluluk nedir? İşte kritik soru bu... 30 hayat bilgesi, ünlü ve...

  Yorumlar

  1. Merhaba ben ÜSTÜN Bey’in e-mail adresini rica ediyorum lütfen benim için çok önemli.LÜTFEN Saygılar.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  “Ataleti Yenmek” Kitabından Alıntılar

  Mümin Sekman’ın kaleme aldı “Ataleti Yenmek” kitabından...

  Zeka ve Zeka’nın Türleri

  Bilişsel gelişim ve zeka birbirini destekleyen iki kavramdır. Bilişsel gelişim arttıkça zeka...

  Yumruğunu Sık Hafızanı Güçlendir

  Öğrenirken sağ, hatırlarken sol yumruk
  - BEY N VE HAFIZA - Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin

  İletişimde kalın!

  76,122BeğenenlerBeğen
  189,409TakipçilerTakip Et
  228TakipçilerTakip Et
  2,388TakipçilerTakip Et