Babalar günü geldi. Babalarını sevindirmek isteyen çocuklar hediyeler alıyor. Ancak hediyelerden değerlisi onlara söyleyeceğimiz bir kaç cümle ve fedakarlıklarını anlatan kısa filmlerdir. İşte sizin için seçtiğimiz 14 duygusal kısa film ve 14 duygusal söz.

1.Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim babam.

2.Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun.

3.Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.

4.İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

5.Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

6.Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyIe suIadığın güIünün biImeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. BabaIar günün kutIu oIsun.

7.Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunIar için sana teşekkür edebiImem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

8.Sen güçIü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yasIasam sanırım ki dünyayı biIe fethedebiIirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… BabaIar günün kutIu oIsun…

9.Bana uçabileceğim kanatIar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

10.Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar Günün Kutlu Olsun!

11.Evimizin yakışıklısı.. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Canım Babam, Babalar Günün Kutlu Olsun..

12.Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…

https://www.youtube.com/watch?v=9Tjw9DApl7s

13.Canım Babacığım; İlk beklemeyi öğreniş seninleydi, huzurlu sıcacık evimizde, annemiz, aşımız yanı başımızda. Temelimiz, direğimiz, dayanağımız, onurumuz y köşe başında, ya sokağın kaldırımlarında, ya kapının zilinde. Öyle bekledik işte saatlere baka baka, camdan sarka sarka, merdivende ayak sesi kollaya kollaya. Hep gelirdin bilirdik. Bildikçe heveslenir, umutlanır gene beklerdik. Sen geldikçe öğreneceğimiz, yapacağımız, yaşayacağımız şeylerin çoğalacağını bilerek daha da çok, hevesle, güvenle, kaygısızca beklerdik. Seni çok seviyorum.

14.Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.