Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata

  [dropcap type=”1″]1.[/dropcap] Çok fazla yenidoğan bezi satın almak

  çocuk 1 bebek -  ocuk 1 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 1 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBebekler yeni doğduklarında çok hızlı büyürler. Çok fazla çocuk bezi aldığınızda bir süre sonra bu çocuk bezleri ona olmayacaktır.

  [dropcap type=”1″]2.[/dropcap] Bebekler için çok küçük çocuk bezi kullanma.

  çocuk 2 bebek -  ocuk 2 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 2 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataOnların pişik olmasına sebeb olacaktır. Ayrıca çok huzursuzluk yapacaklardır.

  [dropcap type=”1″]3. [/dropcap]Onların tırnaklarını kesmeye çalışırken parmak ucunu hafifçe kesme.

  çocuk 3 bebek -  ocuk 3 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 3 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBen şu ana kadarki en kötü anneyim 🙂

  [dropcap type=”1″]4. [/dropcap]Bebek kilidi koymadan telefonun ona verilmesi ve sonra telefondaki numaraların, resimlerin, videoların silinmesi.

  çocuk 4 bebek -  ocuk 4 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 4 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataEmin olun bir çocuk için telefonunuzdaki önemli dosyaları silmek saniyeler alır.

  [dropcap type=”1″]5.[/dropcap] Yeni yeni yürümeye başlayınca alışveriş arabasını sürmesine izin vermek.

  çocuk 5 bebek -  ocuk 5 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 5 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataOda ne camların olduğu yere doğru arabayı sürüyor. Koşun yoksa marketi dağıtacak.

  [dropcap type=”1″]6. [/dropcap]Bebek çantası almak

  çocuk 6 bebek -  ocuk 6 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 6 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataÇocuğun bezlerini koyarım, yedek elbiselerini koyarım, emziğini biberonunu koyarım diye düşünerek aldığınız ve bir sürü para verdiğiniz çantanın size yetmediğini göreceksiniz.

  [dropcap type=”1″]7. [/dropcap]Emzirmenin iyi bir doğum kontrol yöntemi olduğunu anladığınızda geç olabilir.

  çocuk 7 bebek -  ocuk 7 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 7 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataYaşasın ikiz bebek:)

  [dropcap type=”1″]8. [/dropcap]Bebek yatağında mışıl mışıl uyurken nefes kontrolü yapmak.

  çocuk 9 bebek -  ocuk 9 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 9 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBu nefes kontrolü gecenizi uyanık geçirmenize neden olabilir.

  [dropcap type=”1″]9. [/dropcap]Bebeğinize yanlış yatak seçimi sonrası yere düşmesi

  Bu sırada anne baba bebeğini kurtarmak için harika bir atlayış yapabiliyor.

  [dropcap type=”1″]10.[/dropcap] Bir yere giderken temiz elbiseler alınmaması

  çocuk 11 bebek -  ocuk 11 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 11 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBebeğiniz her an dondurmayı üstüne dökmeye yemeği çıkarmaya hazır haldedir. Yer ve mekan fark etmez.

  [dropcap type=”1″]11. [/dropcap]Yemek sonrasında bebek ile havaya atma, kafaya alma oyunları oynamak.

  çocuk 12 bebek -  ocuk 12 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 12 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBu hatayı sadece bir defa yapacaksınız emin olabilirsiniz:)

  [dropcap type=”1″]12. [/dropcap]Arabanın içine de bir lazımlığın gerekli olduğunu çok geç öğrenmek.

  çocuk 13 bebek -  ocuk 13 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 13 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataArabanızın içinde bir lazımlık yoksa en yakın araba temizleyicisinin nerede olduğunu öğrenin.

  [dropcap type=”1″]13.[/dropcap]Bebek bezi değiştirirken onun penisini sevmeye kalkışmanız veya ona yakın durmanız.

  çocuk 14 bebek -  ocuk 14 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 14 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataNedense çocuklar nişan alma konusunda bir uzman..

  [dropcap type=”1″]14. [/dropcap]Bebeğinizin ulaşabileceği yere kahve, çay veya meyve suyu koymak.

  çocuk 15 bebek -  ocuk 15 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 15 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataHer şey için geç olabilir. Birde halı yıkama derdi çıktı şimdi. Leke çıkacak mı? Bilmiyorum….

  [dropcap type=”1″]15. [/dropcap]Başkalarının size yardımcı olacağını düşünmek.

  çocuk 16 bebek -  ocuk 16 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 16 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataDaha önce bebeği olan kişilerin size yardımcı olacağını ve onların sizden bilgili olacağını düşünmeyin. Her kese bilinçli çocuk yetiştiremiyordur.

  [dropcap type=”1″]16. [/dropcap]Bebek odanız ile yatak odanız arasındaki mesafenin uzun olması.

  çocuk 17 bebek -  ocuk 17 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 17 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBunun ne kadar hatalı olduğunu öğrendiğinizde kafanızı yerlere vurabilirsiniz.

  [dropcap type=”1″]17. [/dropcap]Çok fazla bebek kıyafeti almak.

  çocuk 19 bebek -  ocuk 19 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 19 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBebeğinize gereğinden fazla kıyafet almanız o kıyafetleri giymeden verecek bebek aramanıza sebep olabilir. Ayrıca size çok fazla bebek kıyafeti gelecek unutmayın.

  [dropcap type=”1″]18.[/dropcap] Kapıların kollarının korumasız olması

  çocuk 20 bebek -  ocuk 20 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 20 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataBebeklerin özellikle yürüme döneminde korkulu rüyası kapı kollarıdır. Bu kollara kafalarını vurması sizi de çok üzecektir.

  [dropcap type=”1″]19. [/dropcap]Evden çıktığınızda yeterli çocuk bezini yanınıza almamanız.

  çocuk 21 bebek -  ocuk 21 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata bebek - C3 A7ocuk 21 - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 HataDoktora giderken veya bir misafirliğe giderken yeterli çocuk bezi almamanız sizin gününüzü mahvedebilir.

  bebek - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  Fikir ve İcatları ile Dünyayı Değiştiren 10 Çocuk

  Çocukların daha yaratıcılığına sahip oldukları ve merakla dünyaya baktıkları bir sır...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  Utangaçlığın Üstesinden Gelebilir Misiniz?

  Utangaçlık neden kaynaklanır, giderilebilir mi?

  Tevazu

  Bir adam kötü yoldan para kazanıp bununla kendisine bir...

  Kişisel Özellikler ve 9 Farklı Kişilik Tipi

  Çeşitli kişilik testleri belli gruptan insanlar  arasındaki benzerlikleri vurgular....
  bebek - BEY N VE HAFIZA - Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata

  İletişimde kalın!

  75,935BeğenenlerBeğen
  187,929TakipçilerTakip Et
  230TakipçilerTakip Et
  2,384TakipçilerTakip Et