Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata

0

[dropcap type=”1″]1.[/dropcap] Çok fazla yenidoğan bezi satın almak

çocuk 1 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 1Bebekler yeni doğduklarında çok hızlı büyürler. Çok fazla çocuk bezi aldığınızda bir süre sonra bu çocuk bezleri ona olmayacaktır.

[dropcap type=”1″]2.[/dropcap] Bebekler için çok küçük çocuk bezi kullanma.

çocuk 2 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 2Onların pişik olmasına sebeb olacaktır. Ayrıca çok huzursuzluk yapacaklardır.

[dropcap type=”1″]3. [/dropcap]Onların tırnaklarını kesmeye çalışırken parmak ucunu hafifçe kesme.

çocuk 3 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 3Ben şu ana kadarki en kötü anneyim 🙂

[dropcap type=”1″]4. [/dropcap]Bebek kilidi koymadan telefonun ona verilmesi ve sonra telefondaki numaraların, resimlerin, videoların silinmesi.

çocuk 4 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 4Emin olun bir çocuk için telefonunuzdaki önemli dosyaları silmek saniyeler alır.

[dropcap type=”1″]5.[/dropcap] Yeni yeni yürümeye başlayınca alışveriş arabasını sürmesine izin vermek.

çocuk 5 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 5Oda ne camların olduğu yere doğru arabayı sürüyor. Koşun yoksa marketi dağıtacak.

[dropcap type=”1″]6. [/dropcap]Bebek çantası almak

çocuk 6 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 6Çocuğun bezlerini koyarım, yedek elbiselerini koyarım, emziğini biberonunu koyarım diye düşünerek aldığınız ve bir sürü para verdiğiniz çantanın size yetmediğini göreceksiniz.

[dropcap type=”1″]7. [/dropcap]Emzirmenin iyi bir doğum kontrol yöntemi olduğunu anladığınızda geç olabilir.

çocuk 7 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 7Yaşasın ikiz bebek:)

[dropcap type=”1″]8. [/dropcap]Bebek yatağında mışıl mışıl uyurken nefes kontrolü yapmak.

çocuk 9 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 9Bu nefes kontrolü gecenizi uyanık geçirmenize neden olabilir.

[dropcap type=”1″]9. [/dropcap]Bebeğinize yanlış yatak seçimi sonrası yere düşmesi

Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata anigif enhanced buzz 19410 1404767789 8Bu sırada anne baba bebeğini kurtarmak için harika bir atlayış yapabiliyor.

[dropcap type=”1″]10.[/dropcap] Bir yere giderken temiz elbiseler alınmaması

çocuk 11 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 11Bebeğiniz her an dondurmayı üstüne dökmeye yemeği çıkarmaya hazır haldedir. Yer ve mekan fark etmez.

[dropcap type=”1″]11. [/dropcap]Yemek sonrasında bebek ile havaya atma, kafaya alma oyunları oynamak.

çocuk 12 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 12Bu hatayı sadece bir defa yapacaksınız emin olabilirsiniz:)

[dropcap type=”1″]12. [/dropcap]Arabanın içine de bir lazımlığın gerekli olduğunu çok geç öğrenmek.

çocuk 13 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 13Arabanızın içinde bir lazımlık yoksa en yakın araba temizleyicisinin nerede olduğunu öğrenin.

[dropcap type=”1″]13.[/dropcap]Bebek bezi değiştirirken onun penisini sevmeye kalkışmanız veya ona yakın durmanız.

çocuk 14 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 14Nedense çocuklar nişan alma konusunda bir uzman..

[dropcap type=”1″]14. [/dropcap]Bebeğinizin ulaşabileceği yere kahve, çay veya meyve suyu koymak.

çocuk 15 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 15Her şey için geç olabilir. Birde halı yıkama derdi çıktı şimdi. Leke çıkacak mı? Bilmiyorum….

[dropcap type=”1″]15. [/dropcap]Başkalarının size yardımcı olacağını düşünmek.

çocuk 16 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 16Daha önce bebeği olan kişilerin size yardımcı olacağını ve onların sizden bilgili olacağını düşünmeyin. Her kese bilinçli çocuk yetiştiremiyordur.

[dropcap type=”1″]16. [/dropcap]Bebek odanız ile yatak odanız arasındaki mesafenin uzun olması.

çocuk 17 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 17Bunun ne kadar hatalı olduğunu öğrendiğinizde kafanızı yerlere vurabilirsiniz.

[dropcap type=”1″]17. [/dropcap]Çok fazla bebek kıyafeti almak.

çocuk 19 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 19Bebeğinize gereğinden fazla kıyafet almanız o kıyafetleri giymeden verecek bebek aramanıza sebep olabilir. Ayrıca size çok fazla bebek kıyafeti gelecek unutmayın.

[dropcap type=”1″]18.[/dropcap] Kapıların kollarının korumasız olması

çocuk 20 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 20Bebeklerin özellikle yürüme döneminde korkulu rüyası kapı kollarıdır. Bu kollara kafalarını vurması sizi de çok üzecektir.

[dropcap type=”1″]19. [/dropcap]Evden çıktığınızda yeterli çocuk bezini yanınıza almamanız.

çocuk 21 Anne Babaların Bebek Büyütürken En Çok Yaptığı 19 Hata  ocuk 21Doktora giderken veya bir misafirliğe giderken yeterli çocuk bezi almamanız sizin gününüzü mahvedebilir.