Beden Dili Okuma: Bir Erkek Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor

0

Bir erkeğin sizin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenmek için ona sormak veya tahmin edici oyunu oynamak zorunda değilsiniz. Sadece onun beden dili hareketlerini gözlemleyin.

Bir kişinin söylediğine bakılmaksızın, fiziksel jestleri gerçek niyetleri hakkında çok daha fazla şey gösterebilir.

1

Saçlarını pürüzsüzleştirir veya saçlarını düzeltir

Bu şekilde, erkekler sık ​​sık kendilerini güvence altına almaya çalışırlar. Çekici bir insanı gördüğümüzde içgüdüsel olarak saçlarımızı düzenler gibi şeyleri yaparak kendimizi daha da zeki kılmaya çalışırız. Bu kural aynı zamanda kadınlar için geçerlidir.

2

Elini belinin yanına koyar

Bir adam ellerini kalçalarına yakın tutarsa ​​- örneğin cebine koyarak veya beline tutarak – gücünü göstermeye çalıştığı çok açık bir işarettir.

3

Mümkün olduğunca çok yer kaplamaya çalışır

Birçok erkek hayvan, mücadeleyi bir dişi üzerinde kazanmaya başladığında, örneğin tüyleri veya kürklerini yapıştırarak kendilerini şişirme tekniğini kullanır. Bu onları mümkün olduğunca büyük göstermek için yapılır. Bir erkek bir kadının yakınında benzer şeyler yaparsa, aynı eski içgüdüsü de aynıdır.

4

Açık bir pozu benimser.

Sosyal durumlarda, bilinçsizce cazip bulduğumuz kişiye karşı daha açık bir tutum benimsiyoruz. Ayaklarına da dikkat edin. Çoğu kişi, konuşmak istedikleri kişiyle yüzleşmek için ne zaman dolaştıklarını fark etmez, ancak bu gerçekleştiğinde mükemmel bir şekilde barizdir.

5

Daha büyük sözlerle konuşuyor

Bir adamın kendi görüş alanında görünce daha konuşkan hale geldiği o anları görün. Bu, sizi etkilemek istediğinin bir göstergesidir.

6

Pozunu kopyalar

Bir göz atın ve bir erkeğin benimsediği pozları en azından kısmen “aynalayıp yansıtıp yansıtmadığını” görün. Bu, sizi anlamaya çalışırken sizinle ortak bir şey bulmaya çalıştığını ve bunun bilinçaltında vücut diline yansımadığını gösterir.

7

Onun tarzı daha heyecanlı hale gelir

Bir erkek senden hoşlanıyorsa yüzündeki ifade samimi ve açık olacaktır. Bakışı nazik, cazibe gösterecek ve gerginse, kızarmış olabilir.

İlgini Çekebilir:   Evlilik ve Aşk Dilinizi Anlatan Beden Dili Hareketleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.