Cumartesi, Aralık 7, 2019
  • Başarı Video
  • İnteraktif

Bilinçaltı Mesaj Programı

İlgini Çekebilir

İzlenebilecek En İyi Psikolojik Filmler

Sizler İçin İzlenebilecek Psikolojik İçerikli Filmleri Derledik. Psikolojik filmlerin konularını ve fragmanlarını izleyebilirsiniz. İşte Bu filmler.  1- Yağmur Adam (Otizm) Çoğumuz, muhtemelen...

Hiper Süper Mega İğrenç Espriler…..

İşte size birbirinden iğrenç espriler. Güleyim mi gülmeyeyim mi diye düşüneceğiniz iğrenç esprileri okumaya hazır olun.İşte iğrenç esprilerBen Aydan...

Beden Dili (Resimli Anlatım)

Çoğu havyan türleri gibi insanların da erkeği dişi yaklaşırken hazırlık hareketleri yapar. Daha önce bahsedilen otomatik fizyolojik tepkilere ek...
- afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 120 d identicon r g - Bilinçaltı Mesaj Programı
Kişisel Başarı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır.Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için [email protected] eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır.Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir

Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz.

Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız.

‘Sakla’ düğmesi programı sağ alt köşeye atacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine çift tıklamanız halinde ana ekran direkt karşınıza çıkacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine sağ tek tıklama ile diğer seçeneklere ulaşabilirsiniz.

DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

PROGRAMLAR VE MESAJLAR

Ekranın sol tarafında bilinçaltınıza göndermek istediğiniz mesajların oluşturduğu mesaj programlarını göreceksiniz; mesela ‘Öz Güven’ bunlardan en çok kullanılanıdır. Sağ tarafta ise bu programcığa ait mesajlar bulunmaktadır.

Çalıştırmak istediğiniz programları sol tarafındaki kutuları tıklayarak seçiniz. Yine aynı şekilde seçtiğiniz programa ait mesajlar içerisinden bilinçaltınıza göndermek istediklerinizi de solundaki kutuya tıklayarak seçebilirsiniz.

Eğer yeni bir program oluşturmak isterseniz önce ismini sol taraftaki metin alanına yazın ve “Yeni program ekle” düğmesine basın. Oluşturulan program soldaki sütunun en altında olacaktır. Sağ taraftaki sütun ise boş olarak karşınıza gelecektir. Sağdaki metin alanına yeni mesajınızı yazıp “Yeni mesaj ekle” düğmesine basın.

Oluşturduğunuz yeni program ve buna ait mesajlar otomatik olarak kaydedilecektir.

AYARLAR

Mesajların ekranda görüntülenme süresini ve görüntülenen iki mesaj arasındaki süreyi ayarlayabilirsiniz. Kendiniz için en uygun zaman ayarlarını deneyerekbulabilirsiniz.

Mesajın ekranda görüntülenme süresini uzun tutmamalısınız. Önemli olan ekrandaki mesajı gözlerinizle takip etmeniz değildir. Mesajları takip etmek ve okumaya çalışmak başağrısı yaratacak ve sizi esas amacınızdan uzaklaştıracaktır. Unutmayın ki mesajların hedefi gözleriniz değil bilinçaltınızdır. Siz mesajları okuyamadığınızı sansanız bile beyniniz o mesajları kapacaktır.

Mesajların ekranda görüntülenme süresini 20 milisaniyeden daha az olmaması tavsiye edilmektedir. Üst limit ise tamamen size bağlıdır.

Her iki mesaj arasındaki  zaman aralığını ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız bu süreyi 2 saniyeye kadar indirebilirsiniz.

Mesajın ekranda görüntülenme yeri de tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız ekranın ortası veya herhangi bir yeri arasında fark olmayacaktır.

YARDIM

Program içerisindeki yardım sayfasıdır.

www.kendinyap.gen.tr

Sizi buraya getiren sayfadır.

DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

VİSTA UYUMLULUĞU

Vista kullanıcıları programı XP uyumluluk modunda kullanmalıdır.

HASH

İyi günler…..

Not: Program için virüs kontrolü yapılmıştır. Ancak indireceğiniz programları virüs kontrolünden geçirmeniz tavsiye edilir. Oluşacak sorunlardan kisiselbasari.com sitesi sorumlu değildir.

Kaynak: Kendinyap

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Yazıya Benzer İçerikler

- Advertisement -- mutlu   ocuk kare - Bilinçaltı Mesaj Programı

Yeni İçerikler

Bilim Adamları Çocuğunuz İçin Önemli 3 Beceriyi Belirledi

Çocuklarımızı başarılı insanlar olarak yetiştirmeyi hayal ediyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz: onlara en iyi oyuncakları alıyoruz, farklı...

İlham Veren Öğrenme Anları Fotoğrafları

Uluslararası fotoğrafçıların ilham verici çekimleri, öğrenmenin ve birbiriyle bilgi paylaşımının önemini ortaya koyuyor: sınıflardan manastırlara, aşağıdaki en iyi 50 #Education2019 finalistini keşfet...
video  - ico video large - Bilinçaltı Mesaj Programı

Başarı(sızlık) Yazılımımız Nasıl Çalışıyor?

Kigem Akademi kurucusu Mümin Sekman’ın bir süredir beklenen TEDx konuşması yayınlandı. Yazar konuşmasında Her Şey Seninle Başlar kitabından bir bölüm ve birkaç...

Ruh Sağlığı ile Komplo Teorileri Arasında İlişki Var Mı?

Ruh sağlığı nasıl olanlar komplo teorilerine inanıyor. Akıl sağlığı ile komplo teorileri arasında bir bağlantı var mı? İşte soruların bilimsel cevabı.

İlber Ortaylı Türk Eğitimi İle İlgili Ne Düşünüyor?

İlber Ortaylı: Hiçbir yerde eğitim bu kadar soysuzlaşmış değilProf. Dr. İlber Ortaylı, Türk eğitim sisteminin, şaklabanlık ve...
- Advertisement -- 2019 08 13 14 13 13 - Bilinçaltı Mesaj Programı