Bilinçaltı Mesaj Programı

  Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı, yani oyun oynarken, internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz.

  Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim, terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız.

  ‘Sakla’ düğmesi programı sağ alt köşeye atacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine çift tıklamanız halinde ana ekran direkt karşınıza çıkacaktır. Sağ alt köşedeki ikon üzerine sağ tek tıklama ile diğer seçeneklere ulaşabilirsiniz.

  DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

  PROGRAMLAR VE MESAJLAR

  Ekranın sol tarafında bilinçaltınıza göndermek istediğiniz mesajların oluşturduğu mesaj programlarını göreceksiniz; mesela ‘Öz Güven’ bunlardan en çok kullanılanıdır. Sağ tarafta ise bu programcığa ait mesajlar bulunmaktadır.

  Çalıştırmak istediğiniz programları sol tarafındaki kutuları tıklayarak seçiniz. Yine aynı şekilde seçtiğiniz programa ait mesajlar içerisinden bilinçaltınıza göndermek istediklerinizi de solundaki kutuya tıklayarak seçebilirsiniz.

  Eğer yeni bir program oluşturmak isterseniz önce ismini sol taraftaki metin alanına yazın ve “Yeni program ekle” düğmesine basın. Oluşturulan program soldaki sütunun en altında olacaktır. Sağ taraftaki sütun ise boş olarak karşınıza gelecektir. Sağdaki metin alanına yeni mesajınızı yazıp “Yeni mesaj ekle” düğmesine basın.

  Oluşturduğunuz yeni program ve buna ait mesajlar otomatik olarak kaydedilecektir.

  AYARLAR

  Mesajların ekranda görüntülenme süresini ve görüntülenen iki mesaj arasındaki süreyi ayarlayabilirsiniz. Kendiniz için en uygun zaman ayarlarını deneyerekbulabilirsiniz.

  Mesajın ekranda görüntülenme süresini uzun tutmamalısınız. Önemli olan ekrandaki mesajı gözlerinizle takip etmeniz değildir. Mesajları takip etmek ve okumaya çalışmak başağrısı yaratacak ve sizi esas amacınızdan uzaklaştıracaktır. Unutmayın ki mesajların hedefi gözleriniz değil bilinçaltınızdır. Siz mesajları okuyamadığınızı sansanız bile beyniniz o mesajları kapacaktır.

  Mesajların ekranda görüntülenme süresini 20 milisaniyeden daha az olmaması tavsiye edilmektedir. Üst limit ise tamamen size bağlıdır.

  Her iki mesaj arasındaki  zaman aralığını ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız bu süreyi 2 saniyeye kadar indirebilirsiniz.

  Mesajın ekranda görüntülenme yeri de tamamen sizin kişisel bir tercihinizdir. Eğer mesajları gözünüzle takip etmeye çalışmazsanız ekranın ortası veya herhangi bir yeri arasında fark olmayacaktır.

  YARDIM

  Program içerisindeki yardım sayfasıdır.

  www.kendinyap.gen.tr

  Sizi buraya getiren sayfadır.

  DOWNLOAD LİNKİ BURADADIR.

  VİSTA UYUMLULUĞU

  Vista kullanıcıları programı XP uyumluluk modunda kullanmalıdır.

  HASH

  İyi günler…..

  Not: Program için virüs kontrolü yapılmıştır. Ancak indireceğiniz programları virüs kontrolünden geçirmeniz tavsiye edilir. Oluşacak sorunlardan kisiselbasari.com sitesi sorumlu değildir.

  Kaynak: Kendinyap

   

  - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Bilinçaltı Mesaj Programı
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  Bebek Nasıl Dünyaya Gelir ?

  Sonuna kadar izleyin.Çok beğendim. Mizahi olarak bir bebek nasıl dünyaya gelir animasyon...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  Utangaçlığın Üstesinden Gelebilir Misiniz?

  Utangaçlık neden kaynaklanır, giderilebilir mi?

  Tevazu

  Bir adam kötü yoldan para kazanıp bununla kendisine bir...

  Kişisel Özellikler ve 9 Farklı Kişilik Tipi

  Çeşitli kişilik testleri belli gruptan insanlar  arasındaki benzerlikleri vurgular....
  - BEY N VE HAFIZA - Bilinçaltı Mesaj Programı

  İletişimde kalın!

  75,898BeğenenlerBeğen
  187,843TakipçilerTakip Et
  230TakipçilerTakip Et
  2,383TakipçilerTakip Et