Cinsel güç arttırıcı takviyeler

  - cinsel g   e1351114184577 - Cinsel güç arttırıcı takviyeler - cinsel g C3 BC C3 A7 e1351114184577 - Cinsel güç arttırıcı takviyelerBu gün, yaşadığımız kentlerdeki stresli yaşam ve kötü beslenmeye bağlı olarak cinsel performans kayıpları ve isteksizlik başlıca problemler haline gelmiştir. Cinsellik, yemek yemek, idrar yapmak, uyumak kadar doğal bir ihtiyaçtır. Dişi ve erkek enerjisinin bir araya gelmesi , sağlıklı bir şekilde birleşmesi, birbirini tamamlaması, kişisel ve ruhsal gelişimimiz için gereklidir. Cinselliği sadece mekanik ve ihtiyaç birlikteliği olarak görmemek lazımdır.

  Vücudumuzda bulunan cinsel organların sağlıklı ve düzenli çalışmasının, genel ve ruh sağlığı üzerine çok önemli etkileri mevcuttur. Erkeklerde ve kadınlarda, cinsel yetersizliğin nedenleri ve tedavisi farklı olabilir. Her iki cinste de, cinsel isteksizliğin altında psikolojik nedenler yatıyor olabilir. Bir çok insan, çekingenlik yüzünden cinsel yetersizliğini dile getirmek istemez, bunu kendi içinde saklar ve baskılar. Bu baskılama, ileride birçok ruhsal ve bedensel rahatsızlığa zemin hazırlayacaktır. Şu unutulmamalıdır, sorunlardan kurtulmak için kaçmak değil, yüzleşmek gerekmektedir. Cinsel rahatsızlıklarda kullanılacak bitkisel tedaviler, kırmızı ve Kore Ginseng çok etkilidir. Ama zihinsel strese bağlı olan cinsel performans düşüklüğünde Sibirya Ginseng’i kullanılmalıdır. Arı poleni, Tongat Ali bitkisi, Yohimbin bitkisi yardımcı baharatlardır. Zencefil, kakule, kişniş, safran, keçiboynuzu bilinen destekleyici baharatlardır. Beslenmede özellikle sadeyağ, incir, fındık, badem, ceviz, hint fıstığı, tropikal meyveler, Antep fıstığı, bal, kuru meyveler, doğal şekerler, tavuk suyu, kırmızı pul biber, peynir, pekmez, tahin, kırmızıbiber ve sarımsak etkilidir. Çoğu kişi, aşırı yağlı gıdalar ile kırmızı etin bu konuda faydasının çok olduğunu düşünür. Oysa kırmızı et, ağır yağlı gıdalar, çok şekerli gıdalar uzun vadede damar tıkanıklığına ve birçok kronik hastalığa neden olabilirler.

  Aslında cinsel hayatınızı sağlıklı yaşamak istiyorsanız, güneş ışığı, uyku ve temiz hava, oksijen ve düzenli spor yapılmalıdır. Hem erkekte hem de kadında, dinlenmiş bir bedende cinsel dürtüler daha iyi olmaktadır. Güneş ışığı ise anti-depresandır. Hormonları harekete geçirdiğinden cinsel istekte artış yaratır.

  - afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 130 d identicon r g - Cinsel güç arttırıcı takviyeler
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  Kazanamazsan rezil oluruz!

  'Çocuğum üniversiteye hazırlanıyor' diye eve misafir almayan, ders çalışacak diye evde...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Yeni Eklenenler

  Utangaçlığın Üstesinden Gelebilir Misiniz?

  Utangaçlık neden kaynaklanır, giderilebilir mi?

  Tevazu

  Bir adam kötü yoldan para kazanıp bununla kendisine bir...

  Kişisel Özellikler ve 9 Farklı Kişilik Tipi

  Çeşitli kişilik testleri belli gruptan insanlar  arasındaki benzerlikleri vurgular....
  - BEY N VE HAFIZA - Cinsel güç arttırıcı takviyeler

  İletişimde kalın!

  76,006BeğenenlerBeğen
  188,149TakipçilerTakip Et
  229TakipçilerTakip Et
  2,382TakipçilerTakip Et