Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar?

0

Depresyon hastası her insanın depresyon ile başa çıkma konusunda farklı yöntemleri vardır. Depresyon teşhisi konan Edward Honaker ise portre fotoğrafçılığı ile hastalığını yenmeye çalışıyor. Onun fotoğrafları da bize depresyondaki bir insanın duygu ve düşüncelerini anlamamız yolunda önemli yol gösteriyor.

21 yaşındaki Edward Honaker; “Tek bildiğim iyi olmam için kullanılan bir çok yöntem benim tedavimde başarısız oldu.” diyor. Fotoğrafçılık onun için en iyi tedavi ve kendi duygu ve düşüncelerini anlatma yöntemi.

depression-self-portraits-photography-edward-honaker-1depression-self-portraits-photography-edward-honaker-2depression-self-portraits-photography-edward-honaker-3depression-self-portraits-photography-edward-honaker-4depression-self-portraits-photography-edward-honaker-5depression-self-portraits-photography-edward-honaker-6depression-self-portraits-photography-edward-honaker-7depression-self-portraits-photography-edward-honaker-8depression-self-portraits-photography-edward-honaker-9depression-self-portraits-photography-edward-honaker-10depression-self-portraits-photography-edward-honaker-11depression-self-portraits-photography-edward-honaker-12depression-self-portraits-photography-edward-honaker-13depression-self-portraits-photography-edward-honaker-14depression-self-portraits-photography-edward-honaker-15depression-self-portraits-photography-edward-honaker-16