Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar?

0

Depresyon hastası her insanın depresyon ile başa çıkma konusunda farklı yöntemleri vardır. Depresyon teşhisi konan Edward Honaker ise portre fotoğrafçılığı ile hastalığını yenmeye çalışıyor. Onun fotoğrafları da bize depresyondaki bir insanın duygu ve düşüncelerini anlamamız yolunda önemli yol gösteriyor.

21 yaşındaki Edward Honaker; “Tek bildiğim iyi olmam için kullanılan bir çok yöntem benim tedavimde başarısız oldu.” diyor. Fotoğrafçılık onun için en iyi tedavi ve kendi duygu ve düşüncelerini anlatma yöntemi.

depression-self-portraits-photography-edward-honaker-1 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 1depression-self-portraits-photography-edward-honaker-2 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 2depression-self-portraits-photography-edward-honaker-3 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 3depression-self-portraits-photography-edward-honaker-4 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 4depression-self-portraits-photography-edward-honaker-5 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 5depression-self-portraits-photography-edward-honaker-6 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 6depression-self-portraits-photography-edward-honaker-7 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 7depression-self-portraits-photography-edward-honaker-8 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 8depression-self-portraits-photography-edward-honaker-9 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 9depression-self-portraits-photography-edward-honaker-10 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 10depression-self-portraits-photography-edward-honaker-11 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 11depression-self-portraits-photography-edward-honaker-12 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 12depression-self-portraits-photography-edward-honaker-13 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 13depression-self-portraits-photography-edward-honaker-14 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 14depression-self-portraits-photography-edward-honaker-15 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 15depression-self-portraits-photography-edward-honaker-16 Depresyon Hastası Bir Kişi Nasıl Fotoğraflar Hazırlar? depression self portraits photography edward honaker 16