Evlilik ve Aşk Dilinizi Anlatan Beden Dili Hareketleri

0

Romantik ilişkiler her zaman sözel olmak zorunda değildir. Bir ilişki, söylenmemiş kelimelerin büyüsünü göz ve beden dili ile iletişimi anlatır. Özellikle yeni aşık olmuşsanız kelimeler kolay gelmez. Öyleyse beden dilini okumak ve söylemek ilişkiniz için çok önemlidir.

1. Doğrudan pozitif göz teması: Her şey yolunda.Birbirinizi seviyorsunuz

Dünyayla iletişimde olmak istiyorsan, ama hala karanlıktasın. söylediğin şeyle gerçekten ilgileniyor ve senin hakkında daha çok şey öğrenmek istiyor.

2. Vücut size doğru döndü: bu sizin ilginizi çekiyor demektir

Eşinizin vücudunun açısı, konuşurken, aynı zamanda çok önemlidir. Konuşmanız sırasında eşiniz bedeninize doğruysa, size açık bir ilgi gösterir. Ayak parmaklarına dikkat edin, onlar her zaman otururken size doğru işaret ediyorlardı.

3. Eğer sana doğru eğilirse senden hoşlanır.

Şimdi, ciddi bir şekilde hoş bir bayana sahipseniz, önünüzde oturduğu şekilde yargılayabilirsiniz. Vücudunu bilinçaltında düz bir sırt ile size doğru bükerdi.

4. Eğer omzunuzun yakınında bir kol ile uzun boylu ve uzun duruyorsa, senden hoşlanır.

Sevimli ve oldukça ilkel olan tipik bir erkek hareketi. Bir kadına çok yakın olduklarında, hoşlanırlarsa, kendilerini daha büyük ve daha güçlü görünmeleri için otomatik olarak düzeltirler. Sizinle temas kurmak için bazen ellerinizle el ele geçirebilirler.

5. Partneriniz size nazikçe dokunmak için birkaç mazeret yaptığında

Eh, eğer her iki ortak da birbirlerinin ellerine dokunmakla başlar (elbette ki). Birbirimiz

6. Eşiniz sizi etkilemeye çalıştığında

Eşinizi etkilemek, yapabileceğiniz sevginin en önemli yönüdür. Bir grup arkadaşınız ve dünyanın zirvesine çıkmak istediğinizi düşündüğünüzde, bu, sizi memnun etmek için çaba sarf ettikleri belli bir cazibe göstergesidir.

7. Bir adam genişçe gülümsediğinde

Güven bana, hiçbir sebepten dolayı yaygın olarak gülümsüyorlar, 5-6 yaşlarında gülümsemeyi bıraktıkları için benim için çok zor geliyorlar. Ama kurallar gerçekten mutlu olduğunuzda yapılamaz, onu görebilirsin, seninle her görüşmesinde onu görebilirsin.Psikolog Patti Wood’a göre, bu büyük bir mutluluğun işaretidir.

8. Kopyalama en büyük yassı biçimdir

Birisi sizi ciddiye alıyorsa, çoğu zaman bilinçaltındasınız demektir! Böylece, sizinki gibi aynı jestleri ve cümleleri kullanmaya başladığınızı fark ettiğinizde, sinirlenmeyin çünkü sizi kızdırmak istemezler. Bunun yerine size hayran olurlar ve sizi bilinçaltına kopyalarlar.

9. Ne zaman yanlış gidiyorsun ve konuşmalısın

Cennetteki problemler! Eğer bunu yapmakta iseniz, bunu yapıyorsunuz. İlişkinin içine girmekte sıkıntı çekmekten kaçının.

10. İlişkide formalitelerin belirtileri olduğunda

Formalite başladığında, büyük bir kırmızı bayrak. Bunların sadece bir rutin olduğunu ve bu ilişkide olmanız gereken bir durum olduğunu fark ettiniz.

11. Faiz kaybı olduğunda

Ortağın senden uzaklaştıysa, ilişki için ölüm düğümlerini işaret eder. İşaretleri ortaya çıktığı anda okuyun. Diğer komik şakalarınız, ılık bir cevap ya da coşku eksikliği yaratıyor.Daha çekici bir ortak aradığın zamanla ilgili.

12. Vücut blokları

Bir Vücut Bloğu, bir ilişkideki en olası olası taktiktir. Eşiniz sizinle yüzleşmeyi reddediyor ve çapraz kollarla tamamen bloke ediyor. Konuşmalarınız gözlerinizi aşağıya doğru çevirerek yapılır, konuşma sırasında bir belirsizlik ve sinirlilik belirtisi gösterir. Bütün bunlar, bazı zor kararlar vermenin ve hızlı olmanın zamanıdır.

13. Eşiniz görgü kurallarını takip etmeyi bırakıyor

Eğer eşiniz sizin için kapıları açmak veya sizinle aynı hızda yürümemek gibi temel görgü kurallarını takip etmekten hoşlanmıyorsa. Önce yüzüne kapı çarparak girmeye çalışırlar;geriye bakmazlar, hatta önünüzde yürümezler, Aynı kurallar, sürekli olarak arkadaşını tamamen görmezden gelen telefonda sürekli tekrarlanan kız için de geçerlidir.

14. Sevgi dolu ilişkiler, önemseme ve ödüllendirmeyle ilgilidir

Sevgi dolu ilişkiler, bakım ve endişenin özüdür, dolayısıyla eşinizin aynı sevgiyi göstermeyi durdurduğunda ve size karşı kayıtsız kaldığına karar verirseniz, ilişkinizi hemen hemen gözden geçirin. Saçlarınızı yumuşatmak ya da hayali toz lekelerini çamaşırlarınızdan tozlamak gibi göz alıcı görevler yerine, bunu kendiniz yapmanız için size işaret ederler;ilişkinin uyumlu olmadığı anlamına gelir.

15. Kırmızı bayrak her zaman renkleri değiştirebilir

Ancak, bu “kırmızı bayraklar” olabilecek tek şeydir. Her ilişki, bir fincan kahve ve romantik bir film üzerinde uzlaşılmış, iletişim ve içten konuşmalar yoluyla düzeltilecek güce sahip!Her şeyden önce, zaman, büyük bir şifacı ve iyi bir his her zaman hakim.

 

İlgini Çekebilir:   Adım Adım TEOG Yüzdelik Dilimine Göre Tercih Yapmanın Yolu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.