Perşembe, Mayıs 28, 2020

Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Editör Önerileri

Yaşlanan Adam Sendromu Nedir?

Her nekadar yaşlanmak kadınların korkulu rüyası olsa da, erkekler de yaşlanıyor... Orta yaştan sonra yaşam hanesine eklenen her yeni...

İş Hayatında Karşılaşacağınız Kişilikler

İş hayatı bir çok insanın bir arada yaşadığı bir sektör. Kişilik yapılarını bilmek iş hayatında daha bilinçli olmamızı sağlayacaktır....

Kurumların yarısı çalışanların önerilerine kulak asıyor

Araştırmaya göre, kurumların %40,66’sı çalışanların kendilerini değerli hissetmelerini sağlayan "öneri sistemi" ile sorun çözümünü amaçlarken, sadece %29,69’u çalışanları motive...
- afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d s 120 d identicon r g - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?
Kişisel Başarı
2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz. Yasal Uyarı:KiSİSELBASARİ.com da yayınlanan yazıların kaynakları yazının altında belirtilir. Ancak kişisel başarı bazı yazıları kendi düzenlemeleri ile yayınladığı için “Kaynak: www.kisiselbasari.com” şeklinde kaynak gösterilmedikten sonra yayınlanması yasaktır. Telif ihlali olduğunu düşündüğünüz görseller, videolar ve yazılar için [email protected] eposta adresine “telif ihlali” konulu bir mail atmanız yeterlidir. İçerik incelendikten sonra FSEK yasssı Ek-4. maddesi gereği 3 gün içinde siteden kaldırılacaktır. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 2003 Kişisel Başarı markası 19/03/2008 tarihinde 2008 11724 tescil numarası ile T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir
- Advertisement -

Khalil Rafati bundan 14 yıl önce eroinman, evsiz bir kişiydi. Sokaklarda yaşayan ve şu hayatta hiç başarısı olmayan bu adam nasıl başardı?

ABD’li işadamı Khalil Rafati’nin azimli hayatıyla tanışın…- I forgot to die - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - I forgot to die - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Khalil Rafati’nin kaleme aldığı (I forgot to die) kitaptaki gibi başından geçenlere bakınca sadece “ölmediği kalmıştı” hayatta…- New York Times   n hab - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - New York Times E2 80 99 C4 B1n hab - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

New York Times’ın haberine göre; çocukluğunda cinsel istismara da uğramış olan Khalil, çocukluğunun geçtiği Malibu’da yokluk içerisinde geçen talihsiz zamanların ardından 30’lu yaşlarına geldiğinde uyuşturucu bağımlısı bir adama dönüşmüş- Hatta a  r uyu turucu b - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Hatta a C4 9F C4 B1r uyu C5 9Fturucu b - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Hatta ağır uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle midesi iflas etmek üzereydi ve ileri düzeyde ülser hastası olmuştu.- Evsizdi uyu turucu kullan yordu ve be  kuru u yoktu - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Evsizdi uyu C5 9Fturucu kullan C4 B1yordu ve be C5 9F kuru C5 9Fu yoktu - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Evsizdi, uyuşturucu kullanıyordu ve beş kuruşu yoktu…- Los Angelesta bir s - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Los Angelesta bir s - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Los Angeles’ta bir süre uyuşturucu satarak para kazandı ve hayatta kaldı.-  l mden d nd    bir g - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - C3 96l C3 BCmden d C3 B6nd C3 BC C4 9F C3 BC bir g - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Ölümden döndüğü bir gün bir karar verdi ve hayatını değiştirmeye karar verdi. Çünkü dibe vurmuştu!- Uyu turucu tedavisine ba lad  - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Uyu C5 9Fturucu tedavisine ba C5 9Flad C4 B1 - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Uyuşturucu tedavisine başladı ve kendisini yenilemeye devam etti.- 2007 y l nda bir arkada   - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - 2007 y C4 B1l C4 B1nda bir arkada C5 9F C4 B1 - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

2007 yılında bir arkadaşının sayesinde tanıştığı meyve suyu işi onun hayatını değiştirecekti.- Bir s re kendi  ap nda bu i lerle ilgilendi - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Bir s C3 BCre kendi C3 A7ap C4 B1nda bu i C5 9Flerle ilgilendi - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Bir süre kendi çapında bu işlerle ilgilendi.- 2011 y l nda sa l k - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - 2011 y C4 B1l C4 B1nda sa C4 9Fl C4 B1k - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

2011 yılında sağlıklı içecekler satarak kendi markasını kurmaya karar verdi- Sun Life Organics - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Sun Life Organics - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Sun Life Organics adıyla kurduğu şirket çok çalışmasının sonucunca başarılı oldu..- Khalil Rafati bug n sa - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - Khalil Rafati bug C3 BCn sa - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Khalil Rafati bugün sadece Los Angeles’ta 6 mağazaya kadar ulaştı ve gelen siparişlere yetişemiyor- ae003 - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - ae003 - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Bir imparatorluğa dönüşen “Sun Life Organics” bugün 46 yaşına gelen eski bir uyuşturucu bağımlısı ve evsiz adamın hayatını değiştirdi.- milyoner oldu - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu? - milyoner oldu - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

YAZARaylakkarga
- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -- mutlu  ocuk kare - Evsiz ve Eroinman Bir Kişi Nasıl Milyoner Oldu?

Yeni İçerikler

Evlere Sıkışan Gelecek:Sınavlar

Salgının oluşturduğu karantina ortamıyla birlikte alıştıkları düzen birdenbire değişen ve kendilerini “evdekal” çağrılarıyla kendilerini  bambaşka bir sınav...

Mutluluğu Ertelemek Ruhsal Bir Sorun Mu?

Ertelenmiş Mutluluk Sendromu Bazı insanlar vardır, mutluluklarını sürekli olarak ertelerler. Daha iyi bir iş sahibi oluncaya ya da...

Koronavirüs ve Özkontrol Araştırmalarının Gösterdikleri

Özkontrol İle İlgili Araştırmalar, Koronavirüs (Covıd-19) Salgını Sırasında Gösterilen Davranışları Açıklayabilir Mi? 27 Mart 2020 tarihinde yayınlanan Psychology Today dergisinde yayınlanan...

Sapiens Yazarı Harariye Göre Koronavirüs sonrası dünya

Yuval Noah Harari*Çeviri: Ömer Bozer** İnsanoğlu, belki de bizim kuşağın görmemiş olduğu bir kriz ile karşı karşıya. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca,...

Evde Kalın, Hayatın Akışı İçinde Kaçırdıklarınızı Yakalayın

Evlerde kapalı olmayı fırsata çevirmeniz için online derslerden online konserlere, kaçırdığınız tiyatro oyunlarından kısa filmlere, online müzelerden yoga ve nefes derslerine, uzaktaki...

Bu İçerikleri de Beğeneceksiniz

- Advertisement -