Gençliğinde Paraya Para Demeyenlerin Başarı Öyküsü

  Zengin olmak için girişimci olmak gerekir. Zenginlik ise en çok gençlikte istenir. İşte genç yaşında henüz 20’sine varmadan girişimleriyle zengin olanların kısa hikayesi.

  Hepimizin bildiği gibi bazı girişimciler kolaylıkla zengin oluyor, fakat bunu henüz daha çok genç yaşlarda başaranlar da var. Yalnızca çok az sayıda insan henüz 20 yaşını tamamlamadan milyoner olabiliyor. Genç yaşdaki insanların bir çoğu enerjilerini başlangıç seviyesi işlerde harcıyor, fakat öyle insanlar var ki genç yaşta milyonlar kazanarak başarıya ulaşabiliyor. Genç girişimcilere bu anlamda verilecek tavsiyeler bulunmasına rağmen, bir gerçek var ki, o da milyoner olmak için bir yaş sınırının olmadığıdır. Bunun en güzel örneklerini aşağıdaki 40 insanın hikayelerinde bulabilirsiniz.

  Genç ve milyoner insanlar hakkındaki bilgileri okuduktan sonra bir nebze de olsa kıskançlık hissedebilirsiniz. Fakat bu listeden alınacak çok önemli bir ders var: hayallerinizin peşinden koşmak için hiçbir zaman geç değil. Bu genç insanlar bize gösteriyorur ki iyi bir fikir, düzenli çalışma ve yaratıcılık ile hayallerimize ulaşabiliriz.

  [quote_box_center]Aşağıdaki sayfalardan geçiş yaparak başarılı gençlerin hikayesini inceleyebilirsiniz.[/quote_box_center]

  afa603cbd85c3a449efa8ed44645968d?s=130&d=identicon&r=g
  Kişisel Başarı
  2003 yılında amatör olarak başlayan ancak şu anda Türkiye'nin en kaliteli kişisel gelişim, eğitim ve psikoloji sitesi olmayı başaran www.kisiselbasari.com 'u facebook , twitter, youtube gibi sosyal ağlarda da takip edebilirsiniz.

  Benzer içerik

  İş Arkadaşlarınızı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

  İŞ ARKADAŞLARINIZI NE KADAR TANIYORSUNUZ? İş arkadaşlarınızı ne...

  Yorumlar

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Yeni Eklenenler

  Kitap Önerisi: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek

  Güçlü Hafıza, Güçlü Beyin, Üşenme Erteleme Vazgeçme ve Sevdim...

  PORSCHE Nasıl Başardı? Bir araba devinin örnek alınacak öyküsü…

  PORSCHE Nasıl Başardı?Bir araba devinin örnek alınacak öyküsü… Ferdinand Porsche...

  Nasıl Öğrendiğimiz Ortaya Çıktı

  Kümülatif kültürün yalnızca insana özgü olduğu biliniyor. Ancak son...
  BEYİN VE HAFIZA

  İletişimde kalın!

  75,202BeğenenlerBeğen
  186,164TakipçilerTakip Et
  283TakipçilerTakip Et
  2,385TakipçilerTakip Et