“Güçlü Hafıza” kapağı değişti

0

- 1x1 - “Güçlü Hafıza” kapağı değiştiHafıza konusunda Türkiye’nin en çok satan kitaplarının başında yer alan “GÜÇLÜ HAFIZA” nın cep boyundan sonra normal boyununda yeni baskısı yapıldı. Ayrıca yeni baskının yeni kapağı da çok dikkat çekiyor.

Ahmet Yıldız
ALFA YAYINLARI

ISBN:9752974910

Baskı: 5. Baskı

Unutkan insan yoktur; hafızasının nasıl çalıştığını bilmeyen insan vardır!Araştırmalar gösteriyor k, hafızasını eğitmemiş kişiler öğrendiklerinin yüzde seksenini 24 saat içinde unutuyorlar. Güçlü Hafıza, unutmayı azaltmak ve hatırlamayı çoğaltmak için kapsamlı ve sistematik program sunuyor.

Bu programda neler mi var?
* Beyin gücünü tanımak ve kullanmak
* Güçlü hafıza destek sistemleri
* İsimleri ve yüzleri hatırlamak
* Okuduklarımızı belleğe kazımak
* Hafıza tipine uygun öğrenmek
* Sağ ve sol beyni aktif kullanmak

Güçlü Hafıza, beyin gücünü kullanarak kariyerinde ve özel hayatında yükselmek isteyenler içindir. Özelikle öğrenciler için, vazgeçilemez bir yardımcı kaynaktır.

Ahmet Yıldız’ın Kitaplarına Ulşmanın En Hızlı Yolu

Kitapları İlinizdeki Tüm Seçkin Kitapcılarda Bulabileceğiniz gibi Kitapları Online Olarak Aşağıdaki Sitelerden Temin Edebilirsiniz

           

not: Yukarıdaki sitelerde yer alan Güçlü Hafıza, Üşenme Erteleme Vazgeçme ve Sevdim Seni Matematik kitaplarının dışındaki kitapların Ahmet Yıldız ile ilgisi yoktur. İsim benzerliğidir..
İLGİLİ YAZI :  Motivasyon Teorileri